Оцінка


Спальня в квартирі є не просто однією з кімнат, в якій можна поспати, а тим місцем, де кожній людині або подружжю можна усамітнитися і відпочити, спокійно обдумати і, можливо, знайти рішення будь-якої проблеми, а також залишити в спальні все роздуми і думки, які не повинні залишати її межі.

Безумовно, центром спальні є ліжко з масиву дерева і тому до її вибору необхідно підходити дуже ретельно, так як від правильності вибору даного предмета інтер'єру буде залежати не тільки гармонія, але також якість сну і відпочинку людини, які впливають на його здоров'я. Якщо ви неправильно виберете платтяна шафа або комод для білизни, то вам буде незручно або речі просто не будуть там міститися, а неправильно обрана ліжко здатна не тільки зіпсувати вам настрій, але і послужити причиною погіршення здоров'я і самопочуття.

Матеріали для виготовлення ліжок

Матеріал, з якого виготовлена ліжко, має досить велике значення. Не так давно дуже популярні були ліжка , які виготовлялися з МДФ, але в даний час люди стали відмовлятися від таких ліжок на користь ліжок з натуральних матеріалів, а часто навіть обставляють свою спальню гарнітурами, виконаними з дерева. У холах і вітальнях досить часто встановлюють меблі зі вставками з пластика, тонованого або загартованого скла або металу, а також в неї можуть бути вставлені різноманітні дзеркала або ж інші декоративні елементи з різних матеріалів. Але в спальні краще всього використовувати тільки дерево, яке може бути скомбіновані з металом або склом для додання вашої обстановці більшої сучасності.

Зараз ліжка з дерева можуть мати найрізноманітніші розміри і форми, так як їх можна робити під замовлення на ваш смак. З давніх-давен дерево було матеріалом, з якого робилися ліжка королів і знаті, але селяни і прості городяни теж робили начиння і меблі з дерева. Дерево використовували не тільки тому, що ліси були величезні, а й тому що вироби з нього були міцними, якісними і довго служили.

Дерево з давніх часів було відмінним матеріалом, а всі меблі, в тому числі і ліжка, виготовлені з нього, виходили дуже міцними і майстерними. Дерево є екологічним матеріалом, але йому необхідна особлива і правильна обробка, інакше воно може бути пошкоджено комахами, а при надлишку вологи дерево може почати гнити і руйнуватися.

Дерево є перевіреним часом матеріалом, який досить добре гнеться, до того ж його можна збивати, склеювати, різати і фарбувати, на ньому можна навіть вирізати різні візерунки. Вартість дерева залежить від того, до якого класу твердості належить та чи інша порода. Найбільш рідкісними і дорогими вважаються найтвердіші сорти дерева, до яких відноситься самшит, акація, кизил, тис і граб. Дещо менше ціна меблів, яка виготовлена ​​з твердих порід, серед яких горіх, бук, береза ​​і дуб. Звичайно, можна придбати ліжко з масиву дерева, зроблену з м'яких порід, наприклад, з сосни, вартість якої буде помітно нижче.

Користь і краса дерев'яних меблів

Велика популярність дерев'яних меблів можна зрозуміти, тому що в кімнаті, в якій встановлена ​​дерев'яна меблі навіть дихається легше, порівняно з кімнатою, обставленій меблями з ДСП, ДВП або МДФ. А все тому, що дерево є природним кондиціонером і залишається їм навіть після обробки, воно здатне очистити і освіжити в приміщенні повітря, а меблі, зроблені їх хвойних порід дерева, здатна наповнити спальню ледь помітним, лікувальним запахом деревної смоли.

Дерево має таку структуру, яка вже сама по собі декоративна і дуже красива, адже ці неповторні візерунки створені самою природою. Саме з цієї причини дерев'яні меблі відмінно виглядає і без додаткової обробки. Часто дизайнерами використовується гра світла на поверхні дерева, а також поєднання різних порід дерева з кованими елементами. Дерев'яні ліжка можуть бути інкрустовані або шпоновані, завдяки чому вони перетворюються в дуже затишне й комфортне сімейне ложе. Ті, хто любить свіже повітря і постійно провітрює свою спальню, обов'язково оцінять зручність і комфорт, який подарує їм дерев'яне ліжко з масиву дерева, так як дерево остигає набагато повільніше, ніж пластик, МДФ або метал.

Як доглядати за меблями з дерева

Після придбання в подружню спальню великим двоспальним ліжка , виготовленої з дерева, дитячого ліжечка для вашого малюка, односпальним підліткової ліжка, а також столу, комода або шафи з масиву дерева, вам захочеться, щоб вся дерев'яна меблі служила вам довгі роки і радувала своїм відмінним видом . Для цього необхідно доглядати за нею.

Наприклад, не забувайте, що дерев'яні меблі не любить вологу. Тому не слід користуватися при збиранні занадто вологою ганчіркою, а у випадку з полірованими поверхнями взагалі краще обмежитися фланелевою тканиною. Якщо на меблях з'явилися подряпини або відколи, то необхідно відразу звернутися до фахівців, здатним дуже акуратно виправити всі вади за допомогою лаку і спеціальної грунтовки. При дбайливому зверненні дерев'яні меблі буде радувати вас своїм теплом, затишком і красою протягом багатьох років.


Переглядів: 822
Дата добавлення: 2019-04-25
Добавив: Vitaliy HOME