Оцінка


У дизайні інтер'єру можна часто зустріти квітковий принт. Цей візерунок необхідно грамотно використовувати. Ми підкажемо, як застосовувати квітковий принт.

Шпалери з квітами

Шпалери з великими квітами в інтер'єрі - один із трендів в 2019 році. Щоб не переборщити з квітковим орнаментом - достатньо оформити одну зі стін в інтер'єрі.

Доречно «квіткова» стіна виглядає в дизайні спальні і вітальні.

Допустимо використовувати шпалери в дрібну квіточку в інтер'єрі. Така «настінна флористика» здатна оживити будь-який простір.

Картини

В якості оригінального декору в вітальні або спальні стоїть розмістити картини з квітковим принтом. Це не обов'язково повинен бути традиційний натюрморт з квіткової вазою.

Вельми елегантно виглядають моно-картини з одному квіткою на білому тлі. Такі предмети мистецтва не перевантажувати інтер'єр, але вносять в нього деяку легкість.

Меблі з квітковим візерунком

Активно використовують квітковий принт в дизайні меблів. Наприклад, диван або крісло з візерунком з квітів виграшно виглядають у вітальні.

А стільці з квітковим принтом можна розмістити на кухні або в їдальні.

Кухонні чашки, тарілки або оригінальна ваза з квітковим орнаментом - початок покладено!

Текстиль

У спальні можна стильно обіграти квітковий принт. Наприклад, використовувати постільна білизна з квітами.

Цей прийом дозволяє постійно урізноманітнити інтер'єр, адже якщо постільна білизна набридне, його завжди можна швидко замінити.

А у вітальні доречно використовувати штори з квітковим принтом. Вибирайте великий і яскравий квітковий рісук, якщо приміщення велике. У маленькій вітальні краще повісити штори пастельних тонів з дрібним малюнком.


Переглядів: 252
Дата добавлення: 2019-05-21
Добавив: Vitaliy HOME