Оцінка


Відразу оселитися в новому житлі буде проблематично, попереджають фахівці.

Купуючи житло на етапі будівництва, українці побоюються нарватися на несумлінних забудовників. Тому варто ретельно моніторити ринок і вибирати будинки забудовників з гарною репутацією, розповіли експерти ринку нерухомості.

Керівник з розвитку проектів компанії Citex Development Дарина Бедя радить перед покупкою перевірити весь пакет документів забудовника, в тому числі на:

-земельну ділянку (наприклад, це може бути акт про право власності на земельну ділянку, договір оренди земельної ділянки, договір про право постійного користування земельною ділянкою, договір суперфіції);

-цільове призначення земельної ділянки (при цьому важливо подивитися план забудови району майбутнього будинку);

-наявність дозволу на будівельні роботи.

А у компанії-генпідрядника повинна бути ліцензія на здійснення будівельної діяльності.

"Потрібно ознайомитися з репутацією забудовника, портфелем реалізованих їм проектів (в тому числі, наскільки компанія дотримується задекларованих термінів будівництва), відсутність громадських скандалів", – додає експерт.

Не варто забувати і про те, що в перші кілька років після здачі новобудови жити в ній буде важкувато через постійний шум від ремонтних робіт, що теж варто враховувати при виборі квартири. Так що купити квартиру в новобудові і відразу ж в неї в'їхати навряд чи вийде, тоді як при покупці житла на вторинному ринку це цілком можливий варіант.

Переглядів: 228
Дата добавлення: 2020-03-05
Добавив: Robot Home24