Оцінка


Зараз гіганти корпоративної нерухомості масово вступають в сектор гнучкого офісного простору, включаючи глобальний ринок коворкінгу - одне з багатьох важливих відкриттів на недавній конференції Coworking Europe 2018 у Амстердамі.

Дотримуючись глобальним гігантам в сфері корпоративної нерухомості, таким як Colliers International, American JLL і British Savill, найбільша в світі компанія по послугах комерційної нерухомості та інвестицій - CBRE є останньою, хто запустив коворкінг від свого бренду.

Нова компанія з надання гнучких офісів - Hana, яка відкривається в 2019 році, готова надавати гнучкі офіси і коворкінг за угодою про управління з орендодавцем.

В останні роки галузь коворкінгу в основному істотно впливає на ефективність і використання комерційної нерухомості. Орендодавці робили величезні інвестиції в свої коворкінг.

З інвестиціями гігантів комерційної нерухомості в ринок коворкінгу, вже не дивно спостерігати і працювати з коворкінг площею до 10,000 квадратних метрів.

Вируючий ринок

На найбільш інтригуючою конференції листопада, Coworking Europe в Амстердамі, інсайдери розповідали про відмінності незалежного і комерційного коворкінгу.

"Сьогодні цей ринок вирує і розвивається по всьому світу. До нього приєднуються все більше провайдерів модних коворкінг», - зазначає COO компанії MatchOffice, Мартін Роерхольт.

А малі провайдери цінують те, що визнані бренди ринку комерційної нерухомості залучають нових потенційних клієнтів, заряджаючи всіх цієї позитивною тенденцією, "

З розвитком індустрії ковокрінга і загостренням конкуренції, багато провайдерів по всьому світу починають виділяти свій бренд. Зосереджуючись на власному сегменті, коворкінг можуть створювати спільноти однодумців, що підтримують один одного і розвиваючих загальну економіку.

Під час роботи в спільній середовищі природно розвиваються спільні можливості часто відкриваються абсолютно випадково, для додаткового потоку доходів і підтримки членів.

Нові сегменти ринку

"Націлюючись на конкретні типи користувачів і членів коворкінгу, ви утворите сегмент в тому, що вже є свого роду сегментом ринку.

Спільноти коворкінг орієнтовані на сферу ІТ існують вже багато років, але зараз поширені коворкінг для компаній, що займаються блокчейном (наприклад Primalbase), криптовалюта, жіночих, медичних і геймерських організацій.

В результаті такої зрілості, великі корпорації як IBM, Verizon, KPMG, Microsoft і багато інших переходять на коворкінг, відчуваючи тамтешній дух і переваги.

Компанії з більш 1,000 підлеглих сьогодні складають 25% річного доходу компанії WeWork. Згідно WeWork, ця цифра зросла на 250% в 2017 році, і американський провайдер-гігант підраховує, що підтримує постійний ріст в цьому сегменті ринку.

Переглядів: 243
Дата добавлення: 2019-04-19
Добавив: Vitaliy HOME