Теги: консьєрж

Оцінка


Консьєрж!? Хто він і для чого?

HOME24 спробує розповісти Вам що це за посада, і які обов'язки у так працівників.

Консьєрж, що є першою особою в будинку, яку зустрічають мешканці та гості, повинен, перш за все, виглядати доглянуто і охайно. Його зовнішній вигляд повинен викликати повагу приходять людей, викликати відчуття довіри і надійності. Йому належить щохвилини пам'ятати про ті обов'язки, які передбачені йому посадовою інструкцією. Важливість займаної ним посади дуже висока, від нього залежить безпека мешканців і добробут будинку.

Консьєрж - це особа, яка підпорядковується, в свою чергу, іншим особам в товаристві власників. Ця людина має перебувати на посаді сім днів на тиждень і 24 години на добу, саме тому доцільно наймати в штат двох осіб, які працюватимуть позмінно і постійно контролювати пост.

В обов'язки консьєрж входить багато справ. Наприклад, він обов'язково повинен всіх мешканців будинку знати на обличчя, упізнавати їх і навіть знати по імені. Невід'ємною частиною роботи консьєржа є спілкування з мешканцями будинку, причому постійно. Воно повинно бути неодмінно ввічливим. Що стосується інших осіб, які проходять на територію будинку, то з ними також необхідно підтримувати ввічливість і привітність, не забуваючи, звичайно, про заходи безпеки і попередження.

Саме консьєрж є тією особою, яка повинна своєчасно і оперативно здійснювати передачу інформації всім мешканцям та представникам правління будинку про те, що він виявив порушення порядку або статуту діяльності. про те, що було помічено консьєржем в процесі роботи. про те, що здалося йому дивним і підозрілим, він зобов'язаний повідомити в правління ОСБ (об'єднання співласників будинку), а крім того, обов'язково записати в спеціальну реєстраційну книгу, яку він веде протягом всієї зміни. Саме така пильність і ведення записів дозволять своєчасно вживати заходів безпеки та запобігання шахрайству з мешканцями будинку. Будь-яка інформація, яка може стати корисною для правління або мешканців будинку, яка може зіграти вирішальну роль в забезпеченні безпеки і захищеності мешканців, повинна бути обов'язково записана і зафіксована.

Консьєрж є особою, яка в будь-якому разі має бути присутнім при проведенні будь-яких ремонтних або планових відновних робіт різними службами і приватними підприємствами. Він завжди і за будь-яких обставин повинен вимагати пред'явлення посвідчень особи і документів, що підтверджують узгодження проведення робіт в будинку. Навіть ліфтери або контролери, які ходять по квартирах для зняття показів лічильників обліку ресурсів, повинні мати при собі посвідчення особи. При необхідності прізвище та ім'я перевіряючих осіб і осіб, присутніх на території будинку, можна буде перевірити, звернувшись до відповідної служби. Якщо на території будинку чи під'їзду з'явилися особи, які викликають підозру, необхідно в терміновому порядку повідомити про це представників правоохоронних органів.

Наприклад, часто буває, що підозрілі особи під виглядом компанії, яка виконує переїзд, здійснюють винесення меблів з квартири або побутової техніки. Консьєржу в цьому випадку не варто соромитися і треба попросити у представників цієї компанії посвідчення, а у господарів квартири поцікавитися, нехай навіть по телефону, про те, чи дійсно у них в квартирі працює дана група. Навіть якщо у кого-небудь з мешканців дійсно відбувається переїзд, консьєрж повинен простежити за тим, щоб не сталася псування ліфта або іншого загальнобудинкового майна в процесі переїзду. Мешканці не повинні залишати після себе в під'їзді сміття і непотріб, а ліфт повинен використовуватися відповідно до правил експлуатації. Консьєржі, які змінюють одне одного при настанні зміни, повинні здавати ключі від підвальних і горищних приміщень, перевіряючи при цьому цілісність замків і факт закриття дверей.

Консьєрж - це особа, яка має знати про людей які проживають в будинку максимум інформації. Однак це не означає, що вся інформація може бути передана іншим особам, навіть тим, які теж є мешканцями цього будинку. Ніяке поширення відомостей про мешканців стороннім особам не допускається ні в якому разі.

Консьєрж може бути уповноважений мешканцями передавати відомості та подавати заявки про те, що в під'їзді перегоріла лампа або зламався ліфт. Це може позбавити мешканців від необхідності шукати виконуючого обов'язки керуючої компанії або представника ОСБ для того, щоб усунути несправність.

Консьєрж не може перебувати на посаді в нетверезому вигляді. Будь-яке порушення ним порядку може бути не тільки карається, а й стати причиною відсторонення його від посади. Голова ОСБ може покладатися на консьєржа в тих питаннях, які стосуються доведення до відома мешканців деякої важливої ​​інформації про майбутні збори або інших важливих заходах.

Якщо Консьєржом порушується будь-який пункт з його посадової інструкції, то за цим може послідувати несплата його робочого часу. У гіршому випадку консьєрж може взагалі позбутися своєї посади.


Переглядів: 487
Дата добавлення: 2019-02-07
Добавив: Vitaliy HOME