Оцінка


Бувало, що чоловік тобі каже, ніби прання не може втомити, адже є пральна машинка? Але наявність пральної машинки не вирішує проблему виведення плям або збереження кольору одягу, навіть навпаки.

Прання речей в машинці

Недарма чоловіків рідко побачиш за цим заняттям, до того ж вони завжди примудряються втрачати шкарпетки в машинці. В пранні свої нюанси, і сьогодні ми розповімо, як випрати білизну, зберігши її колір і розмір.

  1. Вивертай одяг навиворіт. Якщо ти думаєш, що з лицьового боку речі краще відіпрати, то це не так. Швидше за випраний колір, а якщо є блискавки і гудзики, то вони будуть битися на дверцятах машинки протягом всього прання. Обов'язково застібати ґудзики та блискавки і вивертай одяг, щоб не пошкодити інші вироби.

  2. Щоб позбутися від плям на одязі, недостатньо просто закинути в пральну одяг, особливо якщо на ній жирні плями або від чаю або кави. Перед пранням нанеси на пляму засіб для миття посуду і залиш на 5 хвилин, тоді вже можна і в машинці попрати. Цей спосіб ефективний для видалення свіжих жирних плям, плям від кетчупу або чорнила.

  3. Чай, кава і незграбність

  • вороги світлого одягу, а при пранні темних речей не завадить кухлик міцної кави або чорного чаю, залитий в барабан. Так-так, прямо на речі вилити треба. Суть в тому, що так колір довше збережеться, а прання темних речей в машинці стане трішечки дешевше.
  1. Для відбілювання теж є нестандартне засіб. Пожовклі речі або посірілі можна відбілити за допомогою аспірину. Подрібни в порошок 5 таблеток аспірину і додай до прального порошку, результат тебе точно порадує. Якщо на одязі є застарілі плями, розчини таблетки у воді і замочи речі на ніч (1 таблетка аспірину на 1 л води), потім вичави і попери як зазвичай в машинці.

  2. Щоб випрати кросівки в машинці необхідно попередньо їх помити. Якщо у тебе немає мішка для прання взуття, можна зв'язати кросівки шнурками і затиснути їх кінець в дверцятах. Так взуття не буде гриміти і биття об барабан.

  3. Прання білих речей в машинці не завжди гарантує відіпрати плями поту, тому їх треба видаляти перед тим, як кидати речі в машинку. Щоб позбутися від слідів поту на білому одязі, використовуй лимон і соду. Сік лимона змішай з содою в співвідношенні 1:1, нанеси на плями і залиш на 15 хвилин. Потім випери речі в машинці.

  4. У місці, де немає умов для прання одягу теж можна випрати забруднений одяг. Для цього знадобиться Zip-пакет. Поклади в нього одяг і залий водою, додай пральний порошок. Залиш речі в застебнутому пакеті хвилин на 15, випусти повітря і пам'ятай пакет в руках. Потім просто промийте речі.

  5. Щоб кольорові речі залишалися яскравими, їх потрібно посолити. Сіль «запечатує» яскраві фарби в волокнах тканини і зберігає надовго яскравий колір.

У машинці можна прати не тільки одяг і взуття, є ще невеликий список речей, які і думок про прання в машинці НЕ навівають . Час від часу потрібно прати і подушки, навіть якщо твоя подушка пожовкла, їй можна повернути належний вигляд в домашніх умовах


Переглядів: 425
Дата добавлення: 2019-08-06
Добавив: Oleg Berlin