Оцінка


Соціальні мережі в наші дні - більше, ніж просто спілкування і фотографії друзів. Це потужне джерело інформації, клуб за інтересами, де для кожного знайдеться щось цікаве. Дизайнер розповість, як впливають соціальні мережі на наше сприйняття інтер'єру.

Сучасний дизайн квартир: полювання за трендами

Роль соціальних мереж в формуванні сучасного дизайну інтер'єру складно недооцінювати. Дизайн-студії і авторські сторінки дизайнерів займають великий відсоток від усіх компаній, що активно просувають свої послуги в мережах. І роблять це більш ніж успішно.

Багато в чому завдяки тому, що користувачі соцмереж «люблять очима» (особливо коли мова йде про Instagram), а дизайн інтер'єру - це красиві картинки. Тут є де розвернутися!

Красиві інтер'єри квартир, які викладають на сторінках в соцмережах, залучають як потенційних замовників, так і людей, які цікавляться трендами галузі.

І вже там, «отримавши» вас, вони захоплюють все далі і далі в надра дивного світу інтер'єрної моди ...

Не поспішайте! І не вірте соцмережах. Вони брешуть. Звичайно, брешуть по-хорошому: правильні групи і професійні сторінки дизайн-студій ніколи не підсунуть вам погану ідею.

Але ось тих, хто полює за інтер'єрними трендами, вони можуть серйозно дезінформувати.

Красиво, яскраво, стильно - не означає модно!

Зараз в тренді плитка сотами ... Вірніше, в тренді вона вже дуже давно! Навіть можна сказати, що ця тема застаріла, але сама по собі така плитка дуже красива.

Фото і візуалізації додають зайві кілька балів інтер'єру. Тому дизайн сторінки в Instagram і Facebook через одну показують плитку сотами.

І що відбувається в результаті? У замовника складається думка, що раз це всюди, значить це модно (свіжо, в тренді). На ділі - це просто один з дизайнів плитки. Гарний, так. Але ніяк не трендовий.

Інтер'єрне «сарафанне» радіо

Неодноразово доводилося спостерігати забавну картину. У студії Х на сторінці з'являється пост про якусь новинку. Забігаючи наперед скажу, що інформація помилкова, оскільки не була належним чином перевірена.

Студія Y, конкурент Х, це побачила, засмутилася, що не вона першою повідомила про новинку, інформацію теж не перевірила і зробила у себе пост на таку ж тему (тільки набагато краще!). І понеслася.

Бажаючи обійти колег по цеху, дизайн-студії і самі дизайнери розносять інформацію про новинки і тренди, які давно такими не є. А коли правда розкривається, у замовника вже сформувалася думка, і він вже хоче цю псевдоновинку.

Як фільтрувати інформацію і бути в тренді?

Якщо ви хочете бути на хвилі інтер'єрної моди, в темі найсвіжішого і сучасного - шукайте інформацію на правильних ресурсах. Отже, куди піти?

Існує багато професійних видань та порталів (переважно закордонних), які першими розповідають про новинки, прогнозують тренди і є лідерами думок: Зверніть увагу на авторські сторінки провідних світових дизайнерів. Карім Рашид, Філіп Старк, Патриція Уркиола не просто дизайнери - вони бренд. А бренд диктує моду.

Не виключено, що ту чи іншу інтер'єрну «фішку», від якої сьогодні все божеволіють, місяць тому «закинув» на свою сторінку один з таких людей-брендів.

Довіряй але перевіряй!

Соцмережі не можуть бути 100% істиною. Будь-яку інформацію варто перевіряти ще раз, особливо якщо вам дійсно важливо бути в тренді.

За гарячими пиріжками йдіть до професіоналів, а в мережу - за натхненням! Але як би сильно не було бажання роздобути все саме топове, не перестарайтеся.

Адже якщо плитка сотами вже не так популярна, але вам імпонує і прекрасно доповнює інтер'єр кухні, то про тренди можна і забути.

Модні ідеї дизайну інтер'єру 2019

Раз вже ми заговорили про тренди, ось вам пара «фішок» для сучасного інтер'єру, з якими ви точно будете на гребені хвилі!

Декор в тематиці космосу

Особливо добре виглядає для дитячої кімнати. Це можуть бути як оригінальні малюнки планет і сузір'їв, так і імпровізоване зоряне небо.

Темою космосу зараз одержимі багато. Тож не дивно, що цей тренд торкнувся і інтер'єрну моду.

Акцент на індивідуальність: мій дім - моя Я

Інтер'єр, який передає настрій, стиль життя і хобі його господаря - модно як ніколи.

Нехай мінімалізм або лофт сто раз популярні, але в них немає характеру, родзинки.

А ось квартира, обладнана у стилі «нумізмата-мандрівника» - це 100% ексклюзив!


Переглядів: 512
Дата добавлення: 2019-04-18
Добавив: Vitaliy HOME