Оцінка


На щастя, все більше людей усвідомлюють, що продовжувати в ритмі, заданому індустріальним минулим століттям, просто неможливо. Життя однозначно потрібно змінювати в бік турботи про планету і почати слід з себе. Саме тому сьогодні в інтер'єрах переважають безпечні матеріали, а лідируюче місце в рейтингу займає натуральний камінь.

3 причини, чому перевагу віддають каменю

Натуральний камінь - матеріал, здатний століттями зберігати первинні властивості і екстер'єр. Вироби з каменю відмінно служать в будинках, побудованих два, три і десять століть тому. Сьогодні змінилися технології роботи з каменем, але матеріал залишився колишнім, довговічність - не єдиний плюс натурального каменю.

Фахівці відзначають ще три важливі переваги:

  1. унікальний малюнок, який неможливо скопіювати або підробити. У кімнатах, оброблених натуральним каменем - особлива атмосфера і відчувається єднання з природою;

  2. висока міцність і надійність. Камінь складно розбити, він стійко переносить стирання, тому його можна використовувати на підлозі, де часто ходять люди;

  3. камінь абсолютно інертний, а тому нешкідливий для людини. Він не накопичує і не вбирає шкідливі речовини. Це ідеальне рішення для ванної кімнати, кухні і підлоги в функціональних зонах житла.

Але є ще один бонус: люди, чиї оселі оброблені натуральним каменем, автоматично зараховуються до особливого елітарного клубу поціновувачів цього матеріалу. А це вже статус і шик.

Натуральний камінь завжди був і залишається ознакою відмінного смаку і заможності людини, і в наш час нічого не змінилося. Крім того, що вироби з каменю стали доступні ширшому колу людей"

Який камінь підійде для сучасної квартири

Незважаючи на те, що в природі різновидів натурального каменю трохи, всім вдається підібрати відтінок, фактуру і малюнок, які максимально органічно вписуються в інтер'єр. Так наприклад:

  • мармур - добре відтіняє білий колір сантехніки, тому ідеально вписується в інтер'єр ванної кімнати. Темні відтінки мармуру зазвичай використовуються для підлоги у вітальні або кухні;

  • граніт - самий міцний і надійний камінь. Ідеальне рішення для кухонної стільниці, підлоги в коридорі або доріжок у дворі. Граніт не боїться морозу і спеки, не вигоряє на сонці. Це самий довговічний, хоч і не найкрасивіший камінь;

  • онікс - камінь-лідер. Унікальний матеріал зі складною і дуже незвичайною структурою. Зустрічаються просто зачаровують композиції, повз які неможливо пройти, а жити в оточенні таких - суцільне задоволення;

  • травертин - один з найдавніших матеріалів (їм оброблений фасад Колізею). Дуже добре підходить для підлоги або обробки входу в будівлю.

    Безумовно, кожен камінь унікальний і має дивовижні характеристики міцності і надійності, але ми хочемо підкреслити спільну рису: вклавши одного разу кошти в купівлю інтер'єрного каменю, можна забезпечити себе і кілька поколінь насолодою споглядати дивовижну красу, зовсім безпечну для здоров'я. Зробіть правильний вибір!


Переглядів: 491
Дата добавлення: 2019-04-15
Добавив: Vitaliy HOME