Оцінка


Будинок мрії - це не обов'язково величезна вілла. Затишок може жити і в невеликому дачному будиночку. Особливо, якщо він побудований своїми руками не за стандартними схемами з вичерпаними підходами.

Маленькі будинки існують в реальності. Для їх спорудження не потрібно багато часу і занадто великих витрат.

Нехай наступні приклади будинків стануть твоїм натхненням. Можливо, і ви колись побудуєте щось подібне.

Маленький дачний будиночок

1. А-подібний будинок

Збірка цього будинку зайняла всього день, а обійшлася його власнику в 1200 доларів. Незважаючи на свою малогабаритність, будиночок вмістив в себе два ліжка і кухонний простір з раковиною і міні-холодильником.

Одна його стіна при бажанні піднімається. Основний матеріал конструкції - полікарбонат. Площа від 6 до 9 кв. метрів.

2. Висока хатинка

Ця хатинка на курячих ніжках знаходиться в Меріленді. Лише 25 квадратних метрів, а стільки всього всередині: кухня, вітальня з газовим каміном, спальня, ванна і симпатична веранда. Це сучасний екодомік з сонячними батареями, системою для збору дощової води і системою безпеки.

3. Будиночок біля озера

Побільше попередніх. Але по ергономічності їм не поступається. У ньому може жити ціла родина. Усередині дві спальні і інші необхідні кімнати. Збірка будинку, як стверджує власник, зайняла всього тиждень.

4. Будинок в лісі

Він досить великий, 40 квадратних метрів. Але при цьому дуже мобільний. Тому що насправді являє собою трейлер. При необхідності з ним можна подорожувати куди завгодно.

5. Плаваюче житло

Будинок збирався на суші, а потім був спущений на воду і поставлений на пластиковий піддон і понтон. Звичайно ж, вода в душову надходить прямо з водойми, і вона кристально чиста.

6. Мобільний лижний будиночок

Те, що потрібно для лижників, які хочуть в горах відчувати затишок. Власники цього будиночка захоплюються екстремальним спортом і багато часу проводять поза домом. Вони не люблять готелів і тому купили житло на колесах. У ньому два поверхи. На першому вітальня з кухнею, на другому спальня.

7. Затишок для двох

Подружня пара будувала цей будинок три місяці. І створила комфорт, затишок і функціональність на маленькому просторі. Трейлер був повністю перероблений, оснащений нагрівачем води, біотуалетом, сонячною батареєю, великими вікнами.

8. Яскраве житло

Нескучний екстер'єр та інтер'єр. Будинок цікавий тим, що побудований в основному з уже використаних матеріалів: фарбованих листів фанери, деревинок, переробленого пластику. Всередині - ванна і двомісна спальня, кухня і їдальня. Зовні - красива природа. Хороший варіант для дачі.

9. Будинок на дереві

Великий в'яз, як фундамент, підтримує конструкцію в три поверхи. Знизу простора тераса: зона відпочинку з обідніми місцями, гамаком. На другому поверсі бібліотека і кухня. А на третьому спальня.

10. Будинок на скелі

Маленький житловий будинок для тих, хто мріє жити високо в горах або приїжджати в гори на відпочинок. Досить міцний, так як побудований з цегли. Має все необхідне: спальню, вітальню, кухню, санвузол. А також енергозберігаючі вікна та ізоляційні матеріали на випадок холодної зими. Служить хорошим місцем для усамітнення.

Маленькі дачні будинки дуже часто виявляються повністю пристосованими для життя на постійній основі. Сучасні технології дозволяють зробити їх дуже функціональними. Для тих, хто любить затишні містечка, вони повністю підходять.


Переглядів: 240
Дата добавлення: 2019-08-02
Добавив: Robot Home24