Оцінка


Штукатурка короїд: переваги і нюанси використання

Якщо вам потрібен оригінальний обробний матеріал, то декоративна штукатурка короїд непоганий вибір, особливо з огляду на той факт, що після нанесення вона дуже проста в догляді.

Штукатурка складається з наповнювача і гранул (невеликі круглі камінчики), рух яких по наповнювачу і створює оригінальний малюнок після того як після нанесення штукатурку прогладити спеціальним інструментом - кельмою.

Розрізняють два типи такої штукатурки - акрилова і гіпсова. Першу можна відразу наносити на поверхню стін. Друга продається у вигляді сухої суміші, яку перед нанесенням необхідно приготувати.

До переваг штукатурки короїд можна віднести:

  • міцність
  • довговічність
  • безпека для здоров'я

Сам матеріал дуже легкий, що дозволяє уникнути додаткового навантаження на стіни, стійко переносить несприятливі впливи (у тому числі і погодні). Завдяки цим характеристикам штукатурку короїд можна використовувати не тільки для внутрішньої, але і для зовнішньої обробки стін.

Штукатурка тривалий час зберігає привабливість зовнішнього вигляду під дією сонця. Мити її можна водою з звичайним миючим засобом.

Якщо ж говорити про недоліки, то головним з них є складність в нанесенні штукатурки. Крім того, якщо обштукатурену поверхню пошкодити, то усунути таке пошкодження буде досить складно.

Не кожному такі умови підходять, тому обов'язково зважте всі за і проти використання штукатурки саме у вашому випадку.

Нанесення декоративної штукатурки короїд

Перед нанесенням штукатурки необхідно підготувати поверхню. Для цього її спочатку потрібно вирівняти звичайною штукатуркою, потім нанести акрилову ґрунтовку, а потім вже - штукатурку короїд.

Якщо ви використовуєте матеріал для внутрішньої обробки, то має сенс вибирати дрібнозернистий тип, а для зовнішньої - крупнозернистий.

Наноситься штукатурка за допомогою металевого шпателя.

Дуже важливо правильно визначити товщину шару, що наноситься, яка повинна бути не більше діаметра зерен!

Після нанесення штукатурка обробляється теркою два рази, другий - коли шар матеріалу злегка підсохне. Готовий шар штукатурки розкривають акриловим лаком.

Сама по собі штукатурка короїд зазвичай біла або сіра, але її легко можна пофарбувати в будь-який потрібний вам колір. Для цього можна як додати барвник в саму штукатурку перед її нанесенням, так і забарвити вже висохлий шар.

Норма витрати штукатурки на метр квадратний як правило вказується на упаковці матеріалу. При цьому там же вказується, для шару якої товщини актуальний такий витрата.


Переглядів: 346
Дата добавлення: 2019-03-29
Добавив: Vitaliy HOME