Оцінка


10 червня 2017 року, набув чинності Закон України №1817-VIII від 17.01.2017 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності", який спрощує процедуру отримання дозвільної документації в будівництві.

Документ скасовує підходи щодо отримання дозвільних документів відповідно до категорії складності об'єктів будівництва та удосконалює порядок оформлення дозвільної документації, в тому числі, в електронному вигляді.

Новий закон також №1817 скасовує необхідність визначення об'єктів будівництва за категоріями складності для отримання дозвільних документів і передбачає їх отримання відповідно до класу наслідків.

Так, будівництво об'єктів середнього і значного класу наслідків - житлових комплексів, багатоповерхівок, соціальних споруд, торгових і офісних приміщень - буде здійснюватися виключно за наявності всіх необхідних документів, передбачених законодавством. А для об'єктів незначного класу наслідків, які складають більше 80% від загального обсягу забудови в Україні, такі вимоги максимально спрощуються. Будівництво таких споруд можна починати вже на наступний день після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Переглядів: 269
Дата добавлення: 2019-01-06
Добавив: Vitaliy HOME