Оцінка


Століття батарей починає підходити до кінця, радіатори центрального опалення і переносні обігрівачі показали свою неспроможність у забезпеченні безперебійного постачання тепла, прогріванні приміщення і збереження константного рівня температури. Тепла підлога під плитку - електричний метод зігрівання кімнати, який встиг зарекомендувати себе як гідна альтернатива стандартному радіаторні способу. Своєю практичністю він підкорив європейські міста, де у значній частині жителів є індивідуальні будинки, які потребують власної, незалежної від інших системі обігріву.

Що таке «системи електричних підлог»?

Електричні або електро підлоги під плитку представляють собою мережу спеціальних кабелів і матів, що володіють найбільш високим ступенем надійності і проводять звичайний струм. Монтуються вони між уже наявними підлогою і додатковим покриттям, наприклад, ковроліном, керамічною плиткою, ламінатом або іншими покриттями. Від тонкощі покриття і його теплопровідних особливостей залежить час прогріву кімнати. Якщо електрична підлога розташувати під гранітними плитами, а зверху накрити килимом або тканинним настилом, нагрів приміщення сповільниться в кілька разів. Також важлива квадратура, місце розташування кімнати і встановлена ​​потужність теплої підлоги.

Особливо вигідний тепла підлога в широтах, де початок опалювального сезону і непередбачене зниження температури наступають в різні періоди. Система обігріву "тепла підлога" запускається за бажанням власника, що зменшує неприємні сезонні наслідки для приміщення у вигляді надмірної вогкості, потіють скла і виникнення цвілі.

Особливості монтажу і розташування

Теплий електро підлогу під плитку встановлюється по закінченню ремонтних або будівельних робіт, коли всі поверхні поштукатурити. Якщо основа буде мати горби і перепади висоти, електрична нагрівальна система перестане справно функціонувати, почне перегріватися і виникне ризик серії коротких замикань. При монтажі першим шаром виступає теплоізоляційний матеріал (для запобігання нагрівання стелі у нижніх мешканців і неконтрольованої втрати тепла), поверх кладеться цементно-пісочна стяжка, на неї, вирівняну і відшліфовану, поміщається стандартне покриття.

Нагрівальний кабель під плитку поміщається між двох стягають цементних шарів, розташовується він хвилями або зигзагоподібно. Сенс його локалізації - зайняти більше 70% для підлоги площі для забезпечення нормального прогріву. На відміну від радіаторів і камінів, нагрівання повітря відбувається рівномірно і однаково відчувається в різних кутах. Якщо в разі батарей основний жар перебував у безпосереднього джерела і поступово охолоджувався з кожним метром, то електро підлоги зберігають температуру по всій площі (зазвичай в межах 25 про З), незначно охолоджуючись до стелі на 1-2 про С.

Кабелі вкрай не рекомендується прокладати в областях кімнат, де розташовується сантехнічне обладнання та масивні предмети меблів. У проводів зникне можливість передавати нагріте повітря, що призведе до внутрішнього перегрівання і неминучої втрати працездатності, а меблева тканина вицвіте, дерев'яні вставки втратять твердість, лаковий шар потріскається. Недоцільний витрата енергії запобігає правильним розрахунком з урахуванням планування та опалювальних магістралей. Тоді при встановленні електричного теплого статі підлогу плитку ціну можна отримати нижче.

Незаперечні переваги

  1. Підігрів підлоги електричний, під плиткою не пролазять тварини, які можу ненароком пошкодити цілісність кабелю.
  2. Електричні кабелі без праці монтуються і демонтуються, різні неполадки в них усуваються швидше, ніж у водних систем.
  3. Установка проходить в кімнатах будь-якої складності і розмірності, в тому числі на лоджіях, кухнях і балконах.
  4. Регулювання потужності і правильний розрахунок прокладки значно економлять комунальні витрати.

Теплі електричні підлоги в багатьох критеріях обіграють звичайні радіатори, це прекрасне рішення для квартирних і приватних будинків. Можливість самостійного налаштування теплової подачі грає важливу роль в осінньо-весняні сезони, а в наслідок такі системи стануть невід'ємною частиною «розумних житлових комплексів».


Переглядів: 324
Дата добавлення: 2019-07-04
Добавив: Robot Home24