Оцінка


Досить багато мешканців стикаються з такою проблемою, як затоплення квартири. Причини виникнення цієї неприємної ситуації можуть бути як об'єктивного, так і суб'єктивного характеру. Незалежна експертиза затоплення квартири дозволяє встановити причино-наслідкові зв'язки, а також визначити ступінь завданого збитку. При вирішенні спірних ситуацій експертний висновок дозволить розставити всі крапки. З таким документом можна буде звертатися до відповідних органів для відшкодування матеріальних збитків.

Особливості проведення

  • виклик експерта здійснюється після того, як приміщення просохне і з'являться ушкодження;
  • до його приїзду строго заборонено виконувати будь-які дії;
  • до огляду результатів затоплення запрошується і винна сторона;
  • проводиться фіксація ушкоджень;
  • складається акт;
  • видається готовий висновок.

Якщо вдається знайти вихід з ситуації, що склалася мирним шляхом, то не буде потрібно залучати третю сторону. У зворотному випадку не уникнути судового розгляду. Витрачений час і кошти на проведення експертизи виявляться зовсім не марними. Об'єктивна оцінка дозволяє уникнути упередженості до будь-якій стороні.

Відмінний результат

Багато людей, які стикаються з проблемою затоплення своєї квартири, не довіряють різним експертизам. Вони намагаються демократичним шляхом вирішити проблему. Залучення експертів несе за собою деякі незручності, дискомфорт. Адже потрібно буде пожити якийсь час в іншій квартирі, поки будуть вестися роботи по складанню акту та оцінки отриманого збитку. У більшості випадків це дозволяє постраждалій стороні отримати компенсацію від винного.

Розмір її встановлюється на спеціальному засіданні в відповідних органах місцевого рівня. Не варто ні в якому разі сумніватися в доцільності такого рішення. Більшість вже змогло переконатися на своєму власному досвіді в ефективності проведення експертизи. Домогтися справедливості в таких ситуаціях зможе абсолютно кожен. Звертатися за експертизою варто однозначно. Експерти несуть повну відповідальність за результати своєї діяльності.


Переглядів: 234
Дата добавлення: 2019-07-18
Добавив: Robot Home24