Оцінка


Цей матеріал входить до переліку поверхонь, які дуже легко чистяться і не потребують спеціальних умов експлуатації. На відміну від дерева або каменю, він не вимагає особливого догляду.

Це одна з тих причин, завдяки якій завжди зайняті домовласники обирають ламінат, адже він повністю влаштовує їхній стиль життя.

Одна з основних переваг ламінату – невибагливість у догляді.

Але для уникнення неприємних сюрпризів внаслідок неправильного догляду за ламінатом, вже ж варто запам’ятати декілька простих правил:

1. Покриття достатньо регулярно пилососити, використовуючи насадку зі щіткою. Якщо засмічення досить серйозне, використовуйте вологу, але не мокру насадку швабри або ганчірку. Адже волога може потрапити у стики, ставши причиною деформації дошок ламінату. Саме тому необхідно використовувати насадки та ганчірку, які добре віджимаються.

2. Не використовуйте для ламінату абразивні засоби або розчини на основі мила, яке поступово руйнує захисну плівку ламінату. До того ж, мильний розчин досить складно видалити з поверхні.

3. Найкраще із засміченнями справляються спеціально розроблені для ламінату засоби. Як правило, такі засоби використовуються у розведеному вигляді.

4. Якщо ж експлуатаційне навантаження на підлогу досить велике і ламінат доводиться щодня мити, вибирайте засоби, які мають найбільш щадний хімічний склад.

5. Деякі засоби, окрім видалення бруду, створюють додатковий ефект - надають поверхні блиску або захищають шви від дії вологи.

6. Радимо використовувати якісні, добре зарекомендовані бренди, адже набагато дешевше продовжити “життя” своєму ламінату, ніж переплачувати за нове підлогове покриття.

Переглядів: 240
Дата добавлення: 2020-03-23
Добавив: Robot Home24