Маленькі кухні – типова проблема не тільки квартир, які дісталися з радянського часу, але і всіх типів бюджетного житла. Однак це не є перешкодою для облаштування функціональної зони готування і затишного простору для приготування їжі. Достатньо лише правильно вибрати дизайн маленької кухні.

Чого слід уникати в облаштуванні інтер’єру малогабаритної кухні

Середня площа малогабаритних кухонь – 5-6 м2, що в звичному розумінні не дає простору фантазії. Причинами тісноти можуть стати кілька: установка занадто габаритних меблів і кухонної техніки, використання великої кількості різноманітних текстур і колірних відтінків, візуальний хаос через відкриті полиці, де зберігається кухонне начиння і продукти.

Також малопривабливими виглядають водопровідні та газопровідні труби, монтовані на виду. Тому при проектуванні інтер’єру маленької кухні насамперед слід зробити вибір на користь зручних і функціональних меблів, легких поверхонь і прихованих систем комунікації.

 Як вибрати стиль інтер’єру для маленької кухні 

Дизайн невеликої кухні можна оформити в одному з цих стилів:

Дизайн маленької кухні в стилі прованс

Для такого інтер’єру характерні квіткові орнаменти, пофарбовані пастельними відтінками, віддається перевага вінтажним меблевим аксесуарам. Атмосфера на такій кухні відрізняється легкістю і затишком

Дизайн маленької кухні в стилі модерн

 При облаштуванні інтер’єру маленької кухні в цьому стилі використовуються новітні оздоблювальні матеріали, Високотехнологічна кухонна техніка, візуально розширюючи простір дзеркальні поверхні. 

Дизайн маленької кухні в стилі лофт

Для таких кухонь використовуються характерні риси цього стилю: цегляна обробка стін, встановлені на виду комунікації, грубі меблі і багато необроблених поверхонь. Для творчих особистостей така кухня залишає неосяжний горизонт для втілення найсміливіших дизайнерських ідей.

Дизайн маленької кухні в стилі кантрі

Тут домінують оздоблювальні матеріали природного походження: меблі виготовлені з масиву, використовується натуральний камінь, в якості підлогового покриття застосовуються дошки або паркет

 

Дизайн маленької кухні в стилі хай-тек

Такий інтер’єр маленької кухні рясніє гладкими поверхнями, в ньому присутні безліч дзеркальних вставок і хромованих деталей. Хроматична гамма включає в себе переважно відтінки глянцевого сірого і білого кольору, окремі акценти ставляться синім або чорним кольором. 

 

Дизайн маленької кухні в скандинавському стилі

Такий дизайн невеликої кухні заворожує світлими фарбами, для нього характерні текстури природного каменю і зрубаного дерева.

 

Дизайн маленької кухні в класичному стилі

Інтер’єр виконується за принципом симетричності використовуваних елементів, з колірної гами переважають теплі відтінки, що гармоніюють з золотистими вкрапленнями. Візуально класичний дизайн збільшує простір кухні, роблячи її оздоблення витонченим і неповторним.

Дизайн маленької кухні в стилі мінімалізм

Головними характеристиками такого інтер’єру є гладкі, зливаючися поверхні, відсутність яскравих деталей і вигадливого декору, майже вся використовувана мебель закритого типу.

Крім правильного вибору стильового рішення для дизайну маленької кухні, слід пам’ятати і про роль підбору кольорової палітри. Так, світлі кольори сприяють візуальному розширенню простору, а яскраві відтінки дозволяють акцентувати важливі елементи декору або навіть цілі кухонні зони.


Переглядів: 239
Дата добавлення: 2019-11-29
Добавив: Robot Home24