Оцінка


Часто, плануючи ремонт лоджії або балкона, ми розглядаємо абсолютно будь-які оздоблювальні матеріали, але вперто ігноруємо шпалери.

А між тим, настінні покриття, обрані на сайті art-oboi.com.ua , можуть допомогти в ремонті, полегшити його і при цьому значно змінити зовнішній вигляд приміщення на краще.

Які шпалери вибрати на балкон?

Перш ніж вирушати в магазин, необхідно згадати, які особливості приміщення, де має бути робити ремонт. Лоджія або балкон відрізняються тим, що на них спостерігаються:

  • складні умови експлуатації;

  • надмірний вплив зовнішніх факторів;

  • обмежений простір.

Під складними умовами експлуатації слід розуміти постійні перепади температур і високу вологість. Вдень на балконі або лоджії одна температура, вночі - інша. Температурний діапазон досить широкий і тому оздоблювальні матеріали повинні витримувати як великий плюс, так і відповідний мінус. Тому тут слід користуватися такими оздоблювальними матеріалами, які з честю здатні витримати подібне випробування кліматичними умовами. Природно, мова йде про якісні настінних покриттях - інші просто не протримаються навіть місяць. І, зрозуміло, навряд чи це будуть паперові шпалери. У такій ситуації краще віддати перевагу флізелінові або вініловим різновидів.

Крім того, важливо врахувати і таку обставину: якщо в звичайному житловому приміщенні шпалери захищені від сонячних променів і дощових крапель, пилу і снігу, то в цьому випадку про такий захист можна забути. В обговорюваному питанні настінні покриття постійно піддаються впливу сонця, тому важливо, щоб вони не зблякли і не вигоріли згодом. Також вони не повинні боятися води і спокійно переносити вологе прибирання, інакше оздоблювальні матеріали скоро зблякнуть від значного шару пилу.

Нарешті, слід згадати і про розміри приміщення. Як правило, ні балкон, ні лоджія, не можуть похвалитися величезною площею. Тому, якщо вирішено оформити приміщення за допомогою таких оздоблювальних матеріалів, варто відмовитися від темних відтінків, занадто строкатих малюнків і сюжетів з нагромадженням деталей. Інакше і без того маленький простір здасться ще менше.

Варіанти оформлення балкона або лоджії

Після того, як ми з'ясували, якими властивостями повинні володіти шпалери для такого приміщення, можна приступати до вибору малюнка і відтінку. Занадто світлі шпалери, зважаючи на присутність пилу і інших складних умов експлуатації, тут навряд чи підійдуть - або доведеться весь час возити по ним ганчіркою, що далеко не кожному припаде до смаку.

Традиційно для балконів, а також лоджій вибирають шпалери з імітацією цегли, каменю або дерева. Це дозволить зробити приміщення більш затишним і цікавим. Також можна віддати перевагу фотошпалерами з зображеннями рослин, пишного саду, доповнивши їх живими квітами в горщиках і діжках. В цьому випадку можна отримати справжній оазис в центрі кам'яних джунглів. В цілому, природні мотиви дуже виграшно виглядають в таких приміщеннях і дозволяють організувати куточок, в якому вам буде приємно відпочивати від міської суєти.

Переглядів: 263
Дата добавлення: 2019-05-02
Добавив: Vitaliy HOME