Якщо ви тільки збираєтеся робити ремонт в дитячій або шукайте кращі ідеї дизайну для першої кімнати вашого малюка, пропонуємо вам розглянути такий напрямок, як екостиль. Дитяча в екостилі - це відображення природи, це турбота про здоров'я дитини і, врешті-решт, це дуже красиво!

Екостиль в інтер'єрі дитячої кімнати: основні правила

 

Як можна більше вільного простору для ігор, творчості та навчання, багато світла і повітря, природні відтінки та екологічно чисті матеріали - все це дитяча в еко стилі. Все, до чого торкається дитина, все, що вона бачить - подаровано природою. М'які, приємні для ока відтінки, запозичені з живого світу, рослинні та тваринні мотиви - все це сприятливо діє на психіку й емоційний стан малюка. Давайте ж поетапно розглянемо, як оформити дитячу в еко стилі.

 

Оздоблення стін і підлоги дитячої

 

Однотонні, світлі стіни в даному випадку послужать прекрасним, легким фоном. Це не обов'язково повинен бути білий колір - головне, щоб він був ненав'язливим і природним. Придивіться до навколишньої природи - вона підкаже, який тон підійде найкраще!

 

 

Якщо однотонні стіни здаються вам занадто нудним рішенням, можна виділити одну стіну, зробивши її акцентною. Прикрасьте її пейзажними малюнками або шпалерами з рослинним орнаментом - буде дуже красиво.

 

Підлога неодмінно повинна бути теплою, з натуральним настилом. В ідеалі підійде деревина, корковий настил або джутове покриття.

 

Меблі для дитячої в екостилі

 

Зрозуміло, всі меблі для дитячої в еко стилі повинні бути виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. І тут немає кращого варіанту, ніж дерево. Також відмінно в концепцію інтер'єру впишуться плетені меблі.

 

 

Декор для дитячої кімнати

 

Використовуйте натуральний текстиль, рослини, макраме та дерев'яні вироби в декоруванні - точно не прогадаєте. Тільки подивіться, як легко, природно і невимушено можна прикрасити інтер'єр дитячої допомогою цих простих матеріалів!

 


Переглядів: 231
Дата добавлення: 2020-03-07
Добавив: Robot Home24