Оцінка


Працювати на ділянці буде в кілька разів приємніше, якщо ви красиво облагородити територію своїми руками. Звичайно, багато садових вироби можна придбати в магазині, але набагато дешевше зробити їх своїм руками. Пропонуємо вам кілька ідей для виготовлення виробів з пластикових пляшок для саду та городу. Красиві фото і докладний опис допоможуть вам в мінімальні терміни зробити унікальні вироби.

Опис і фото виробів з пляшок для дачі

Почніть з найпростіших виробів з пляшок. Для цього вам потрібно буде розрізати на дві частини кілька пляшок, а потім надати краях фігурну форму. Приклавши зовсім небагато зусиль, у вас вийде зробити унікальні плафони для садових ліхтариків.

З великих пластикових пляшок можна зробити красивого ослика, який привесе родзинку в ландшафтний дизайн. Вам потрібно підготувати:

  • пляшки на 2, 0.5 і 5 літрів;
  • штучні квіти;
  • стрічки та інші декоративні предмети;
  • фарбу;
  • пензлика;
  • скотч.

Спочатку вам потрібно пофарбувати пляшки і дочекатися їх повного висихання. З маленьких пляшок ви повинні зробити горщики для квітів, які буде перевозити ваш ослик. Найбільша пляшка повинна виконувати функцію тулуба, а трохи менше - голови осла. Всі деталі можна кріпити за допомогою скотча або саморізів. Проявіть фантазію і зберіть свого осля для саду з пластикових пляшок.

Потрібно провести прибирання на дачі, але немає мітли? Скористайтеся знову пластиковими пляшками. Для цього у кожної пляшки обрізають дно, а потім роблять дрібні надрізи уздовж. Вам потрібно зробити і інші заготовки, в яких обрізати горлечко. Після цього пляшки одягаються один на одного і закріплюються на підготовленої палиці.

Оригінально на городі виглядають квіткові вазони з пластикових пляшок. Ви можете зробити надріз в центрі, а потім заповнити ємність землею і висадити в неї гарні квіти.

Деякі умільці роблять симпатичні горщики з пляшок. Ви можете надати їм форму зайчиків, кошенят або ведмедиків, забавно прикрасити і висадити в горочки квіти.

Ідей для виробів з пластикових пляшок для саду та городу досить багато. За допомогою фото та описи ви зможете зробити красиві вироби для прикраси ландшафтного дизайну своїми руками з мінімальними зусиллями. Фантазуйте, тоді ваша дача стане улюбленим місцем не тільки для роботи, але і для відпочинку.


Переглядів: 255
Дата добавлення: 2019-06-26
Добавив: Robot Home24