Оцінка


Жителі панельних будинків часто стикаються з такою проблемою, як погана звукоізоляція. І найпоширенішим джерелом шуму є розетки. Чому так відбувається?

Справа в тому, що при виробництві стінових панелей під електроточки роблять наскрізні отвори. При електромонтажі встановлюють дві розетки в один отвір і не забезпечують будь-яких засобів звукоізоляції. Для вирішення цієї проблеми існує три підходи:

 

1. Перенесення розетки в інше місце. Найнадійніший з точки зору звукоізоляції метод. Старий отвір закладається наглухо, а під нову розетку буриться нове посадочне місце. Але такі маніпуляції вимагають прокладки електрокабеля, а значить ще й штробління, що дозволяє використовувати даний метод тільки при повноцінному ремонті.

 

2. Заміна вбудованої розетки на накладну. Старий отвір також закладається наглухо, а поверх нього встановлюється накладна розетка. Дає хороший результат за якістю звукоізоляції, але сильно псує зовнішній вигляд. Також можуть бути проблеми з нарощуванням кабелю, бо зазвичай його довжини вистачає тільки на вбудовану розетку.

 

3. Звукоізоляція існуючої розетки. Такий спосіб не дасть повноцінного результату, але зате не вимагає заміни розетки або масштабних робіт. Вам необхідно прокласти звукоізоляційний матеріал між вашою і сусідською розеткою. Найкраще для цього підійде базальтова вата або звукоізоляційна мембрана. Не використовуйте горючі матеріали! У розетці може виникнути іскра і будь-який горючий матеріал зможе стати причиною пожежі! 

 

Переглядів: 233
Дата добавлення: 2020-03-06
Добавив: Robot Home24