Оцінка


HOME24 хоче поділитися з Вами дуже важливою порадою, яка допоможе підвищити кількість дзвінків і замовлень Ваших квартир. А саме, розповісти чому важливо додавати якісні фотографії квартири і як це впливає на кількість дзвінків.

В першу чергу, хочемо запропонувати Вам подивитися на ситуацію з точки зору потенційного туриста. Уявіть, що ви заходите на сайт в надії знайти квартиру в якій проведете свою відпустку / відрядження. По потрібному Вам місту дуже багато оголошень, що Ви будете робити? Ризикну припустити, що спочатку Ви налаштуєте фільтр по потрібних параметрах: діапазон цін, кількість кімнат і район. Все правильно? Далі ви будете переглядати оголошення та шукати квартиру, в якій Вам було б затишно. Як Ви думаєте, скільки людей позвонить, якщо з оголошення нічого не зрозуміло, а фотографії абсолютно не передають інтер'єр? Правильно, ну максимум кілька. Адже хто захоче брати кота в мішку?

Але це можна легко виправити, достатньо додати більше якісних фотографій, які в повному обсязі передадуть інтер'єр квартири. Ідеально, якщо кілька фотографій кімнат, кілька фотографій кухні та ванної кімнати, щоб у потенційного гостя не складалося враження, ніби від нього щось приховують.

Тепер трохи статистики:

Оголошення, в яких якісні фотографії квартир, в кількості 6-10 шт., Мають на 60% більше дзвінків і на 48% більше замовлень, ніж ті, у кого мало фотографій і вони низької якості. Тут не складно порахувати, що зайнятість квартири зросте, а відповідно і Ваш дохід.

Вам достатньо приділити цьому питанню всього 20 хвилин, і Ви самі побачите, як інтерес до вашої квартирі виросте в рази.

На сайті HOME24 у розділи ВАКАНЦІЇ - Ви можете знайти оголошення про послуги професійних фотографів які якісно зроблять потрібні Вам фото, адже у них не перший рік роботи в цій сфері.


Переглядів: 364
Дата добавлення: 2019-02-09
Добавив: Vitaliy HOME