Оцінка


Кондиціонер підтримує комфортну температуру в будинку протягом усього року: взимку швидко зігріває кімнату, а влітку рятує від нестерпної спеки. Моделей кондиціонерів на сьогоднішній день дуже багато, і майже всі вони призначені для поліпшення житлових умов, хоча спочатку кондиціонер придумали зовсім не для цього.

Чистка кондиціонера своїми руками

У кондиціонері весь час накопичується пил, тому його потрібно регулярно чистити, щоб отримувати задоволення від використання, а не проблеми зі здоров'ям. Крім пилу там може накопичуватися грибок, який буде поширюватися по всьому приміщенню під час роботи кондиціонера.

Для чищення кондиціонера необхідні не тільки спеціальні миючі засоби, а й відповідна підготовка. Зазвичай цим займаються фахівці, але послуга не з дешевих, так що можна почистити кондиціонер своїми руками при бажанні.

Якщо правильне чищення кондиціонера проводиться 2 рази на рік - навесні і восени, то він буде працювати справно. Якщо ти помітив появу неприємного запаху після включення кондиціонера або з внутрішнього блоку тече вода, чути сторонні звуки при включенні, значить, пора почистити бідолаху.

ЧИСТИМО КОНДИЦІОНЕР

  1. Одягни захисну маску і рукавички, щоб не надихатися пилом і парами спеціальних рідин, уникнути роздратування. Іноді використовують спеціальний пакет для чищення кондиціонера, який кріпиться на стіну, щоб мінімізувати кількість бруду на стіни і підлоги. Можна обійтися і без нього.

  2. Відкрий верхню кришку.

  3. Засмічений фільтр під передньою панеллю акуратно витягни за нижню частину і промий під проточною водою, висуши його.

  4. Включи кондиціонер в режим вентиляції і розпороши засіб для чищення кондиціонера. Так само обробив повітряний фільтр.

  5. Жалюзі внизу протри вологою чистою ганчіркою, дуже брудні краще зняти і промити водою.

  6. Установи на місце сухий повітряний фільтр і закрий кришку кондиціонера.

  7. Захисний кожух кондиціонера зніми і промий під напором води.

Кондиціонер в машині не варто включати відразу після запуску двигуна - це може стати причиною проблем зі здоров'ям. А домашній кондиціонер можна змайструвати своїми руками і заощадити чималу суму на покупку нового.


Переглядів: 195
Дата добавлення: 2019-07-24
Добавив: Robot Home24