Оцінка


Багато людей хочуть, щоб ванна кімната залишалася завжди в чистоті і білосніжна, але цьому постійно щось заважає. Буває, що десь починає з'являтися іржа або потьоки, і від них треба позбавлятися. В цій статті поговоримо про способи очищення ванни в домашніх умовах.

Для того щоб очистити ванну вам необхідно:
  • Наждачний папір.

  • Рукавички.

  • Розчинник.

  • Розчин, який допоможе позбутися від іржі.

  • Нітроемаль.

  • Дрантя.

    Починати роботу потрібно з видалення іржі, в цьому вам краще за інших допоможе щавлева кислота. Змішавши кислоту і воду в правильних пропорціях, у вас вийде в'язка рідина. Якщо вона не в змозі допомогти, то розчин варто вибирати сильніше, попередньо вивчивши правила роботи з ним. Далі необхідно добре помити ванну, і обробити наждачним папером пошкоджені місця, далі нанести на них розчинник. Якщо ви цього не зробите, то нанесена вами емаль незабаром зіпсується. Після того, як все вищесказане вже зроблено, можна переходити до фарбування ванни. Краще все це робити спреевідной емаллю, три рази, кожні півгодини.

    Перед тим, як проходити вдруге поверхню ванни спреєм, потрібно впевнитися, що він повністю висох. І, врешті-решт, вам залишиться тільки відполірувати ванну.

Як почистити стару ванну в домашніх умовах

Також можна скористатися ще одним методом. Він скоріше підійде для старих ванн. Потрібно по вологій поверхні ванни насипати миючий засіб і залишити до повного вбирання.

Через двадцять хвилин потрібно очистити поверхню від іржі. Це повинно допомогти, але даний метод не можна використовувати на новій ванній.

Чистка чавунної ванни

А якщо у вас чавунна ванна, то ближче до ночі, коли ви вже не будете нею користуватися, наповніть її до країв гарячою водою, додайте велику кількість відбілювача, і залиште так до самого ранку.


Переглядів: 229
Дата добавлення: 2019-06-12
Добавив: Vitaliy HOME