Оцінка


Унітаз - це елемент санвузла, який присутній в кожному будинку. А ось розумний унітаз - це для нашої країни поки що рідкість. У той час, як в Японії, батьківщині таких унітазів, розумними туалетами обладнані практично всі квартири і навіть місця громадського користування. У цій статті ми розглянемо фірму NautiluS. функції розумних унітазів, цінові категорії, а так само доцільність їх придбання.

Що вміє розумний унітаз?

Сидіння з підігрівом - приємна частина будь-якого розумного унітазу. Ходить легенда про те, що цю функцію ввели після того, як один чоловік дістав інфаркт, сівши на холодний стільчак. Правда це чи ні точно сказати неможливо.

Змив Торнадо - технологія Cyclon. Суть такого змиву досить проста - в унітаз по спіралі заливається вода, а потім вона з силою затягується в зливний отвір. Таким чином, на змив потрібно зовсім небагато часу і витрати води.

Піднімающа кришка дозволить відвідувачеві уникнути контакту з унітазом, тим самим надавши максимальну гігієнічність. Унітаз, за допомогою датчика, визначає, що людина увійшла до вбиральні і автоматично піднімає кришку. Після того, як ви залишили приміщення цю кришку він закриє.

Функція біде - це ще один фактор максимальної гігієнічності. Обмивання включається після натискання кнопки, ви можете вибрати один з декількох представлених режимів. Представлені режими для чоловіків, жінок і дітей. Можна придбати модель з функцією гідромасажу. Під час обмивання штуцер рухається вперед-назад, тим самим надаючи максимальну територію обмивання. Температуру води можна змінити на свій розсуд.

Сушка - елемент, який допоможе обійтися взагалі без паперу. Включається цей режим так само при натисканні кнопки на пульті управління. Температурний режим можна регулювати.

Музичний супровід допоможе тим, хто перед тим як почати процес, змивають воду, щоб не було чутно звуків. Розумний унітаз включить шум води або спів птахів при натисканні на кнопку. Гучність звуків регулюється за допомогою спеціальних кнопок.

Крім усього перерахованого розумний унітаз-NautiluS відчуваючи, що на нього сіли включає систему дезодорування і витяжку неприємних запахів.

Таким чином, при використанні розумного туалету від людини практично нічого не потрібно. Догляд за таким унітазом так само не потрібно, він зробить все сам. Радує, то що немає зливного бачка, це економить простір. Воду унітаз бере на пряму з труб. Пульт управління, яким в обов'язковому порядку обладнаний такий унітаз може кріпитися, як біля сидіння, так і на стіні.

На закінчення хочемо сказати, що розумний унітаз-NautiluS - це річ безумовно, зручна, функціональна і гігієнічна. Якщо є можливість виділити на новий унітаз достатню кількість коштів, то варто його придбати. Якщо ціна на унітаз вас не влаштувала, то можна розглянути варіант розумної кришки. Адже необхідний функціонал є і у цього приладу.

Більше детальної інформації Ви можете знайти на сайті NautiluS


Переглядів: 688
Дата добавлення: 2019-02-04
Добавив: Vitaliy HOME