Оцінка


Тривала складна економічна і політична ситуація в країні протягом останніх 4 років, нейтрально позначається на ринку первинної нерухомості. Як показує тенденція року, що минає, житло в Україні стали будувати ще активніше, і за минулі дев'ять місяців в експлуатацію було введено 6,8 млн кв. метрів, з них 58,6% - в багатоквартирних будинках, 40,9% - приватний сектор і 0,5% - гуртожитки. Забудовники продовжують будувати, клієнти продовжують купувати, але останнім часом, спостерігається цікава тенденція: попит на елітну нерухомість підвищується.

Звичайно ж, основний відсоток попиту на такий вид житла переважає в столиці. Ріелтори та фахівці ринку нерухомості відзначають, що дана тенденція швидше пояснюється тим, що все ж квадратні метри й надалі залишаються найбільш надійним видом інвестування накопичених грошей. Українці сьогодні все ще не довіряють банківській системі і віддають перевагу покупці квартир. Незважаючи на те що вартості в елітному сегменті зовсім не малі, а саме починаються з 2000 тис. Доларів і вище, люди купують і цікавляться таким житлом. Звичайно ж, до апартаментів висувають ряд вимог і характеристик, наприклад, зручне місце розташування, обов'язкові паркінг місця, висота стель і просторі кімнати.

Далі ринок ділиться на 2 типи: ті, хто продають елітну нерухомість у вторинному сегменті, і елітна квартира від забудовника. У другому випадку все відносно просто, тут в першу чергу необхідно упевниться в надійності підрядника, а далі підписати необхідні договори. Оскільки багатьом з нас відомі випадки шахрайства на ринку первинної нерухомості, портал нерухомості mesto.ua пропонує послугу «Експертної оцінки житла», де наш партнер юридична фірма проводить юридичну оцінку і перевірку документів обраного вами ЖК, на основі чого ви зможете прийняти рішення про те, довіряти чи свої гроші забудовнику чи розглянути інший варіант.

Що стосується вторинної нерухомості, господарі елітної нерухомості не охоче демонструють свої апартаменти, тому що побоюються грабіжників, але для того, щоб прорекламувати такі об'єкти, ріелтори використовують послугу «Віртуального туру». Так, наприклад, найдешевша квартира в одному з елітних будинків столиці коштує три мільйони гривень. Це люксові апартаменти з панорамними вікнами, просторою кухнею, вбиральні, величезною спальнею, а ще ця квартира може похвалитися системою клімат-контролю і особливою родзинкою - парком на даху з деревцями, гойдалками і розкішним видом на центр столиці.

Серед інших причин попиту на квартири класу люкс спостерігається падіння цін у порівнянні з докризовим періодом - в доларовому еквіваленті це вдвічі дешевше. Основними покупцями на елітну нерухомість є іноземці, а також заможні українці - айтішники, аграрії та бізнесмени.

Переглядів: 281
Дата добавлення: 2019-03-01
Добавив: Vitaliy HOME