Для відпочинку, розваг, та й просто для веселого проведення часу в колі сім'ї або ваших гостей можна облаштувати в своєму будинку більярдну кімнату.

Звичайно ж, цю ідею можна реалізувати і втілити в життя тільки якщо ви володієте великим будинком, наприклад в кілька поверхів. Під більярдну зазвичай виділяють кімнату або частину приміщення в цокольному (підвальному або напівпідвальному) поверсі або на горищі. У випадку з підвалом, для обладнання там більярдної кімнати необхідно передбачити, спроектувати і виконати відмінну систему примусової вентиляції повітря оскільки природної вентиляції може бути недостатньо.

Оздоблення інтер'єру більярдної можна виконати в зелених тонах (під колір зеленого сукна більярдного столу). Зелені штори, зелені шпалери або фарба на стінах - все буде дуже до речі в вашому маленькому світі азарту і розваг.

 

Підлогу можна застелити паркетом, ламінатом або просто дошкою, але під ігровим столом і в безпосередній близькості від нього краще укласти килим або будь-яке інше килимове покриття - ігрові кулі іноді будуть вилітати за межі столу, а вони досить важкі, і можуть пошкодити паркетну дошку, наприклад.

 

Освітленість повинна бути достатньою для ведення такої точної гри як більярд. Тому поряд із загальним освітленням більярдної обладнайте і місцеве безпосередньо над ігровою зоною столу.

 

Оскільки кімната для більярду - це місце для відпочинку, то особливу увагу варто приділити підбору м'яких меблів. М'які і зручні крісла, диван, кілька пуфів - все повинно бути націлене на відпочинок, комфорт і розслаблення присутніх.

 

Ну а в центрі уваги, звичайно ж, більярдний стіл. Хороший стіл для цієї гри і коштує відповідно! Перед купівлею такої дорогої речі не зайве буде проконсультуватися з професіоналами цієї чудової гри. Кому як не їм знати всі нюанси і секрети.

 

Міні бар з холодильником для безалкогольних і не тільки напоїв - це як само собою зрозуміле. Про це можна і не писати - без цього і більярдна не більярдна! Приємного відпочинку у своїй власній більярдній! 

Переглядів: 231
Дата добавлення: 2020-03-11
Добавив: Robot Home24