Багатьом людям подобається проводити вільний час в басейні або десь біля води. Це особливо приємно в спекотні дні, коли немає нічого кращого, ніж зануритися в прохолодну воду. Все більше людей вибирають басейн на власній дачі. Перед початком такої інвестиції необхідно враховувати багато факторів, таких як розмір, глибина і форма, а також місце розташування і тип матеріалів, з яких водний резервуар повинен бути виготовлений.

На що звертати увагу при виборі басейну для дачі?

 

Басейн є не тільки прикрасою дачі, але і оазисом відпочинку в спекотні дні. Це також важливе місце для людей, які хочуть вести активний спосіб життя, а для поїздок в спортивні клуби просто не вистачає часу. Таким чином, сьогодні все частіше можна побачити плавальні басейни різних видів у дворах приватного будинку.

 

Спочатку потрібно вибрати місце. Басейн не може бути поруч з деревами, тому що падаюче листя і гілки швидко забруднюють воду. Через легкість доступу до водної системи басейн повинен розташовуватися поруч з будинком. Слід також пам'ятати, що ємність слід встановлювати в місці, яке має бути добре освітлене сонцем протягом більшої половини дня.

 

Другий важливий елемент - вибір матеріалів, з яких повинен бути зроблений басейн. Він може бути виготовлений із залізобетону, який є дуже міцним, а також поліефірних і сталевих листових смол. Не варто забувати про надувні види басейну, які можна легко переносити в різні куточки саду.

 

Третій найважливіший елемент - це покриття, яке оточує басейн. Територія біля водного резервуару виконує не тільки декоративну функцію, а й бар'єр для захисту ємності від забруднення. Матеріал, з якого буде зроблений район в безпосередній близькості від води, є дуже важливим питанням. Основою тут є безпека і довговічність. Як обробка басейну, так і платформа повинні бути дуже стійкі до вологи і ультрафіолетового випромінювання. Відмінним матеріалом є терасна дошка з ДПК.

 

 

Викопні басейни для дачі 

 

Зазвичай встановлення садового басейну передбачає купівлю конструкції, яка закопується прямо в землю. Такі жолоби популярні для використання завдяки їх швидкому монтажу. Однак не всі такі басейни підходять для дачі. Перш за все, мова йде про глибину збірного басейну. Готовий резервуар не повинен знаходитися нижче грунтових вод. Тому перед будівництвом необхідно провести випробування для визначення їх рівня. Очевидно, що басейн не передбачає будь-якого одного матеріалу виготовлення. В даний час основна увага приділяється чотирьм основним видам:

 

-стальним;
-алюмінієвим;
-поліпропіленовим;
-з поліефірних смол.

 

 

Монолітний басейн на дачі

 

Довговічність басейну не можна ототожнювати з міцністю цегляного резервуара. Монолітні басейни на практиці є найбільш міцними. Звичайно залізобетонна конструкція сприяє цьому. У той же час саме вона робить будівництво такого плавального резервуара більш складним і трудомістким. Збірні конструкції набагато простіше зробити. Крім того, вони відносно дешевші, що пов'язано з об'ємом виконання робіт. Монолітні басейни дуже часто також використовуються в якості закритих просторів. Їх оздоблення зазвичай дороге, завдяки чому вони елегантні і представницькі.

 

 

Каркасні басейни для дачі

 

Якщо у вас немає великих фінансів, то ви всеодно можете насолоджуватися купанням на літній дачі. Каркасний басейн буде радувати вас протягом всього спекотного сезону. Сьогодні переважають складні конструкції, які можна купити в гіпермаркетах. 

Каркасні басейни мають дві незаперечні переваги:

 

-вони переносяться;
-їх складання може виконуватися швидко і легко.

 

 

Надувний басейн для дачі

 

Надувні басейни - невеликі, легкі, можуть бути переміщені і дуже дешеві в порівнянні з іншими резервуарами для купання. Багато людей не можуть дозволити собі побудувати кам'яний басейн на дачі, але альтернативою є надувна штучна водойма. Її можна придбати за невеликі гроші. Середній розмір басейну для саду, який надувається за десятки хвилин, дозволить відмінно провести час всією родиною. Догляд за таким басейном і використання його у відповідності з інструкціями елементарні.

 

Важливою перевагою надувного басейну на дачу є той факт, що ви можете розгорнути його і згорнути в будь-якому місці присадибної ділянки. Басейн можна здути, а на наступні вихідні, приїхавши в заміський будинок, знову надути. При необхідності ви можете басейн легко занести в будинок, якщо попередньо скласти. Надувну конструкцію можна встановити в будь-якому місці дачі, що особливо важливо, якщо в сім'ї є діти.

Обслуговування басейну на дачі

 

Вирішальне значення має не тільки сама конструкція, але і належне обслуговування садового басейну. Повірте, що на практиці ви відчуєте вже два дні відсутності піклування про басейн. Тому слід забезпечити належний догляд. Перш за все, вода в басейні потребує фільтрації. Найкраще інвестувати в піщані фільтри. Крім того, дезінфекція також важлива. Хлор найчастіше використовується для знезараження. Процес очищення слід вибирати відповідно до розміру басейну. Так звані пилососи дозволяють ефективно очищати дно. Якщо вибираєте стаціонарний резервуар для купання на дачі, то рекомендується користуватися два рази в рік послугами спеціальних компаній, які будуть ефективно піклуватися про ваш басейн і готувати його до зими і літа.

 

Якщо встановлення стаціонарного басейну є для вас дорого, то завжди можна вибрати надувний тип резервуара для купання. І пам'ятайте про безпеку в басейні! Ніколи не залишайте дітей в резервуарі без нагляду. 

 


Переглядів: 221
Дата добавлення: 2020-03-02
Добавив: Robot Home24