Оцінка


Не у всіх квартирах є розкішна лоджія, але, незважаючи на це, навіть на невеликому балкончику можна розслабитися і подихати свіжим повітрям. Що ж для цього слід зробити?

  1. Найкраще допоможуть облагородити простір яскраві відтінки. Вибираючи кольори для балкона, дотримуйтесь таким принципом: на північній стороні використовуйте теплі відтінки, південну - оформляйте в прохолодних.

  2. Якщо при виборі відтінку у Вас виникають труднощі, а також Ви не хочете відставати від модних тенденцій, зверніть увагу на рожевий колір - суперхіт цього року. Разом з ним можна використовувати жовтий, зелений і блакитний.

  3. Зробити балкон затишним допоможе тканинa: ситець, шовк, ацетат або розкішний оксамит - вибір за Вами. Сміливо розміщуйте різноманітні килимки, подушки та інші елементи декору.

  4. На маленькому балкончику можна влаштувати зону для гостей або місце для сніданку. Для цього необхідно лише встановити розкладається, стаціонарний або навісний стіл - все залежить від розміру території. Нерідко на закритій лоджії влаштовують робочий кабінет.

  5. Балкон є відмінним місцем для озеленення приміщення. Вертикальні стійки, різноманітні підставки під горщики допоможуть заощадити місце, а також надати будинку індивідуальність і привнести літній настрій.

  6. Не варто забувати про світло. Найкращим вибором стане бра, переносні або вбудовані світильники, або різноманітні гірлянди. По-справжньому казково виглядатимуть свічки, проте на відкритому балконі бажано захистити їх від вітру скляними абажурами.

  7. Еко-дизайн стане відмінною пропозицією для любителів непомітних рішень і стриманих відтінків. Максимально природно будуть виглядати камень і деревина. Вони зможуть надати обстановці природний шарм. Гармонійним доповненням стануть плетені аксесуари з тростини або лози.

  8. Зовсім маленький балкон може стати відмінним куточком відпочинку, кріслом-читальнею або річної спальнею. Важливе правило - максимум вільних поверхонь і мінімум декору.

  9. У закритій, опалювальної лоджії можна розташувати зимовий сад. Він не тільки прикрасить Вашу квартиру, але і буде підтримувати сприятливий мікроклімат.


Переглядів: 778
Дата добавлення: 2019-03-05
Добавив: Vitaliy HOME