Оцінка


Створіть шедевр на етапі проектування

Якщо питання декорування встало перед вами ще на етапі проекту, ви маєте унікальну можливість зробити камін справжнім шедевром. Використовуючи оригінальне оформлення і незвичайні поверхні, ви можете добитися того, що портал каміна стане основним і найяскравішим декоративним елементом в кімнаті. При цьому підкреслити його буде достатньо всього лише декількома деталями, а то і зовсім обійтися без декору.

Використовуйте поліна

Напевно, самим природним декором для зони біля каміна були і залишаються поліна. Акуратно порізані дрова, попередньо очищені від пилу і бруду, ви можете укладати в спеціальну нішу біля каміна, в топку, якщо камін знаходиться в неробочому стані. При бажанні можна для цих же цілей використовувати декоративні гілки.

Впровадити дзеркала і відображають поверхні

Дзеркальні поверхні завжди дуже вигідно виглядають в інтер'єрі. І зона каміна не стала винятком. Облицюйте стіну, на якій розташовується камін, що відображають панелями, вони можуть бути будь-якого розміру на ваш розсуд. Більш простим варіантом буде навішування готового дзеркала в гарній рамі над порталом. Залежно від стилю інтер'єру ви можете вибрати дзеркало патиноване, класичне або сучасне, з 3д-ефектом і об'ємними елементами.

Доповніть композицію свічками

Свічки, як ще одне джерело тепла і світла, також будуть дуже органічно виглядати з каміном. Їх можна розташовувати по декілька штук, розставляючи в красиві свічники. А можна використовувати окремо стоячі свічки, причому, розташовуючи їх блоками з 20-ти і більше штук, можна домогтися вражаючого ефекту. При цьому свічки бажано використовувати якщо не однакові, то хоча б з однієї колекції, схожі за кольором і формою.

Розмістіть декор симетрично

Яким би не був декор, розташовуючи парні предмети симетрично, ви створите дуже характерну обстановку. Вона статична, вселяє відчуття стабільності і дуже врівноважує простір. Ви можете розташовувати в дзеркальному відображенні будь-які предмети інтер'єру в зоні каміна - полки, стелажі, комоди, книги, статуетки, вази та інше.

Оформіть стіну і портал картинами

Улюбленим методом для багатьох стало оформлення зони каміна картинами. Це можуть бути кілька невеликих картин, або одна картина значних розмірів. Їх можна навішувати, або ж просто поставити на портал. При цьому стежите за тим, щоб декор поєднувався між собою і не закривав саму картину. Також ви можете використовувати сімейні фото і принти в рамках, або просто зібрати колекцію з порожніх рам і ними оформити зону біля каміна.

Заповніть ніші та полиці

Якщо сам портал каміна і місце над ним не дозволяють розгулятися вашої фантазії в області декору, сміливо задійте полки або ніші по обидві сторони від каміна, якщо такі є. Розташовуйте на них книги, статуетки, фотографії, свічки, посуд та інші всілякі цікаві деталі.

Використовуйте вази і статуетки

На портал добре б поставити кілька об'ємних елементів декору. Це можуть бути статуетки або вази. Добре, якщо ви будете використовувати по кілька предметів з однієї колекції або і зовсім однакових - це створить відчуття цілісності і закінченості композиції.

В оформленні каміна завжди пам'ятайте найголовніше правило - не забувайте, що є центром композиції. Саме тому не намагайтеся затьмарити камін іншими химерними елементами. Просто гідно оттените його принадність відповідним декором.


Переглядів: 838
Дата добавлення: 2019-03-13
Добавив: Vitaliy HOME