Оцінка


Середній термін експозиції квартири на ринку нерухомості - від двох з половиною до чотирьох місяців. Але іноді виходить продати і за три-чотири тижні. Вся справа в правильній передпродажнії підготовки, яка обов'язково приверне покупців.

HOME24 ділиться прийомами, які дозволяють правильно презентувати житло на ринку і продати його швидше.

   Зробіть виграшні фото для оголошення

Кращі фото інтер'єру виходять при природному освітленні в другій половині дня, коли сонце вже неяскраве. Сонячні інтер'єри виграшніше, ніж темні. Знімки, зроблені ширококутним об'єктивом, візуально збільшать простір. У кадрі повинні бути тільки меблі, щоб було зрозуміле планування, і ніяких особистих речей. Також обов'язково показати вид з вікна, інтер'єр під'їзду, зовнішній вигляд будинку. Фотографій в оголошенні повинно бути не менше десяти для маленької квартири і 12-20 - для просторого житла. На сайті HOME24 Ви можете скористатись послугами провірених фотографів,

   Створіть квартирі грамотну рекламу

В оголошенні про продаж квартири треба грамотно описати її технічні характеристики і конкурентні переваги. Текст повинен виділяти безперечні плюси квартири: свіжий ремонт, вдалий вид з вікон, чистий під'їзд, наявність консьєржа та інше. Зачепити покупця можна, підкресливши цікаве планування, яке дозволить втілити дизайнерські ідеї. Наприклад, зробити вітальню з великої кімнати, гардеробну замість комори, в дворівневих квартирах можна облаштувати внутрішній балкончик або зону для бібліотеки над першим ярусом.

   Виставіть адекватну ціну

Своя квартира завжди здається більш привабливим аналогічних, тому продавці часто завищують ціну. У підсумку житло місяцями знаходиться у продажу. Продавцям, які погано орієнтуються на ринку, краще звернутися до досвідченого ріелтора. Якщо Ви вважатиме запропоновану фахівцем ціну недостатньо високою, то діяти можна за наступною схемою: виставити нерухомість на продаж за бажаною для Вас вартістю, а потім кожні один-два тижні потроху знижувати її, чекаючи появи купівельного інтересу. Але треба розуміти, що так на продаж квартири може піти більше часу, ніж в тому випадку, коли Ви відразу виставите адекватну ціну.

   Проведіть прибирання

Перед показом квартири потрібно привести її в порядок: зробити прибирання, викинути все «зорове сміття». Якщо на стінах і стелях є сліди протікання, їх потрібно зафарбувати, старі шпалери в плямах краще замінити на нові - нехай дешеві, але світлі. Бажано також прибрати з очей особисті речі: сімейні фотографії, білизну що висихає, продукти і т. д. Квартира повинна бути максимально схожа на готельний номер. Справа в тому, що покупець приміряє житло на себе, і сліди чужого побуту можуть викликати підсвідоме відторгнення, яке перенесеться на квартиру в цілому.

   Дайте покупцеві відчути себе майбутнім господарем

Є ще один цікавий інструмент, яким користуються ріелтори. Добре, коли є можливість зустріти потенційного покупця біля під'їзду або зупинки, щоб проводити до квартири, паралельно розповідаючи про особливості району і інфраструктурі. Разом піднімаєтеся на поверх, передаєте ключі йому в руки і говорите: « Відкривайте ». Покупець, ніяковіючи, бере ключі і відкриває свою майбутню квартиру. Такий прийом допомагає покупцеві відчути себе господарем житла, а також зняти бар'єр між ним і продавцем, Добре б також залишити покупця на пару хвилин одного, щоб він міг походити в тиші, освоїтися і подумати.

Надіємося сайт HOME24 а також наші поради допоможуть Вам скоріше продати та придбати нове житло.

Переглядів: 285
Дата добавлення: 2019-02-05
Добавив: Vitaliy HOME