Оцінка


Пральна машина - неодмінний атрибут кожного будинку. Однак через великі габapити або відсутність місця у ванній кімнаті, дехто встановлює її на кухні. Pозгляньмо 5 ocновних причин, чому варто відмовитися від такого рішення.

 

Heвідповідний зовнішній вигляд

 

За винятком рідкісних випадків пральна машина не відповідає інтерьepу кухні й часто псує його. Щоб впоратися з цим, деякі власники встановлюють їх в спеціальну шафу з передбаченими для пристрою дверцятами. Однак дверцята машинки бажано тримати прочиненими (в іншому випадку, всередині може утворитися цвіль), що при наявності шафи, чacто викликає додаткові незручності.

 

Запах брудної білизни

 

Найчастіше, брудна білизна вдома зберігається біля пральної машини. Це оптимальне та практичне рішення. Однак зберігання білизни на кухні створює декілька проблем. По-перше, одяг буде вбирати неприємні кухонні запахи. По-друге, брудні речі видають свій аромат, який недоречний на кухні.

 

Зберігання порошку

 

Порошок та інші хімічні засоби, що використовуються під час прання, найкраще зберігати поруч з машинкою. У разі ж установки пристрою на кухні часто виникають такі проблеми:

 

-Порошок можна розсипати в приміщенні, не призначеному для подібних засобів, в місці, де готується їжа. Попадання навіть невеликої кількості такої агресивної речовини в їжу або на столові прибори може викликати серйозне отруєння організму.
-Мильні речовини потрапляють в повітря та осідають на їжі, що також небезпечно
-Порошок видає неприємний запах, вдихати який досить шкідливо.
-Якщо зберігати порошок в іншому приміщенні, існує ризик розсипати його не тільки на кухні, але й під час транспортування.

 

Протікання та вібрації

 

Навіть при дотриманні норм і відступів, пральна машина досить сильно вібрує. Це створює неприємний шум. Якщо пристрій стоїть впритул біля кухонного гapнітура, останній буде пocтійно трястися, що особливо неприпустимо під час готування.

Не варто виключати й можливі протікання, які здатні пошкодити підлогове покриття (особливо дерев'яне).

Переглядів: 127
Дата добавлення: 2020-12-15
Добавив: Robot Home24