Оцінка


Порада 1: Визначте чіткі вимоги до новобудови

Район, локація, метро, ​​ціна, інфраструктура, наявність дитячих садків і школи поблизу, зелені зони для прогулянки та місця для вигулу собак, технологія будівництва і рівень звукоізоляції, паркінг і закрита територія - це лише невеликий список вимог з параметрів, за якими можна відсівати ЖК.

Почніть з локації: в якому районі Ви б хотіли жити? Наскільки важливо поряд наявність метро (якщо є у Вашому місті) або за скільки до нього потрібно доїхати? Школи, садочки, медичні установи - для когось це важливі об'єкти, хтось же навпаки керується іншими критеріями. Сформуйте свій чек-лист, за яким будете вибирати ЖК-претенденти. До речі, познайомитися з внутрішньої і зовнішньої інфраструктурою житлових комплексів.

Порада 2: Дайте відповідь собі на питання, якою має бути квартира

Важливо розуміти для себе оптимальний розмір квартири. Справа не в тому, чи вистачить грошей на покупку, а в доступній і функціональності плануванні. В ідеалі ви повинні чітко виділити для себе всі зони: для відпочинку, роботи, кухні, прийому гостей. Це мінімальний базовий набір, який повинен бути в кожній квартирі. Від того, як ви сплануєте розташування меблів і спроектуєте дизайн інтер'єру, буде безпосередньо в майбутньому залежатиме рівень комфорту.

Порада 3: Виберіть претендентів і перевірте юридичний бекграунд

Як вибрати ЖК за параметрами, ми розібралися: із загального числа новобудов шукайте саме те, що потрібно вам. Далі складніше: відсіюємо з числа відповідних ті, за якими є питання. Виникнути вони можуть з документами. Якщо собі ви не довіряєте або просто боїтеся помилитися, замовте юридичну консультацію. Вона окупиться досить швидко: дві-три тисячі, які витратите, можуть уберегти від проблем.

Порада 4: Ноги в руки і на об'єкт

Потрібно самому побачити той будинок, що сподобався на рендера. Перше знайомство допоможе вибрати майбутню квартиру «на око»: архітектурна складова проекту, цікаві фасадні рішення, ландшафтний дизайн та грамотне зонування і організація двору - це те, що також впливає на комфорт проживання в комплексі. Якщо перші черги вже заселені, обов'язково поспілкуйтеся з жителями. Вони краще за всіх знають про переваги і недоліки ЖК і забудовника.

У Відділі Продажів задавайте багато питань. Отриману інформацію від менеджера потім обов'язково потрібно перевірити.

Зупинившись на одному об'єкті, можете також пошукати форум інвесторів і почитати їх обговорення, пошукати групу в соціальних мережах і стежити за будівництвом в реальному часі за допомогою веб-камери на сайті забудовника. Це вже дається практично в кожному проекті. Якщо забудовник не встановив камеру і не публікує звіти про будівництво, повинні виникнути закономірні питання: будують чи і як швидко?

Порада 5: Не ведіться на приголомшливі знижки

Будь-який дисконт - спосіб привернути увагу платоспроможного покупця. Не всі знижки однаково корисні, ми вже писали про це. Звертайте увагу і на історію забудівника, і на сам комплекс, в якому діють вигідні пропозиції. Вигідним інструментом для покупки також може стати розстрочка, але і тут потрібно вивчити всі умови.

Головне правило: перевіряти все самому і не вірити гучним рекламним слоганам і обіцянкам. Якісних проектів на ринку багато, просто потрібно знайти свій.

Переглядів: 229
Дата добавлення: 2019-04-04
Добавив: Vitaliy HOME