Всього знайдено 192 публікаціїї

Як позбутися конденсату на вікнах

Практично кожна людина стикалася з такою проблемою, як поява вологи на вікнах у квартирі, будинку або офісі. Від неї звичайно можна позбутися, але для початку необхідно розібратися в тому, що сприяє утворенню конденсату. Зараз ми розглянемо найпоширеніші фактори, які впливають на його появу, а також дізнаємося шляхи вирішення цієї проблеми.

2020-01-23

Як правильно обрати робоче крісло

​Кожна людина, яка тривалий час проводить за комп'ютером розуміє, що для зручності і максимального комфорту йому потрібен зручний комп'ютерне крісло. Не можна вважати, що під зручним кріслом може виступати будь-яка модель.

2020-01-21

Як обрати крісло-мішок

Придбання меблів для квартири або будинку — відповідальний і трудомісткий процес. Адже потрібно вибрати такі предмети обстановки, щоб у результаті в кожного з членів родини було місце для комфортного сну, особистий простір для дозвілля та відпочинку.

2020-01-21

Мансарда : плюси та мінуси .

Мансарда – це приміщення на останньому горішньому поверсі житлових будівель, коли дах під кутом може слугувати водночас і стелею, і стіною.

2020-01-06

10 ідей новорічного декору, який можна створити власноруч

Метушня, новорічний хаос, передчуття свята. У магазинах у цей час товпляться біля вітрин і прилавків десятки людей: хтось дивиться, хтось купує. Але нікому не уникнути цієї метушні, яка воронкою тягне до магазину із вивіскою "Встигни купити до Нового Року!".

2019-12-23

Як покращити звукоізоляцію в квартирі

Комфорт життя багато в чому залежить від сусідів - гучні звуки, що доносяться з сусідньої квартири через стінку, часто псують настрій

2019-12-23


Стиль хай-тек в інтер’єрі

Хай-тек є сучасним і ультрамодним стилем, який базується на функціональності, прагматизмі, конструктивізм та динамізмі в оформленні інтер'єру. Широкої популярності він досяг на заході двадцятого століття.

2019-12-18

Будівельна галузь України прискорила зростання

Обсяги будівництва в жовтні 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 14,0%, в той час як у вересні було зафіксовано зростання на 12,2%

2019-12-12

Новорічний вінок своїми руками

Різдвяний вінок – особливий елемент новорічного інтер'єру, що був запозичений із Західної Європи. Це не лише прикраса, а й оберіг. Якщо повісити вінок на двері, то він обов'язково захистить Тебе і родину від усіляких бід та негараздів, принесе щастя і достаток.

2019-12-11

14 ідей, які допоможуть облаштувати комфортне робоче місце для фрілансера

Незважаючи на те, що фріланс має багато плюсів, працювати вдома набагато складніше, аніж в офісі. І справа навіть не стільки у самоконтролі і дисципліні, скільки в організації простору.

2019-12-09

7 дизайнерських хитрощів, які допоможуть зробити квартиру затишною і комфортною

На жаль, вирішити всі дизайнерські проблеми за один вечір неможливо. Але якщо ви просто хочете зробити квартиру затишною і комфортною підкреслити її індивідуальність, то ці поради стануть вам у нагоді.

2019-12-05

Ідеї для творчої новорічної ялинки

Кожен рік ми дістаємо з дальньої полиці одну і ту ж ялинку або купуємо живу і прикрашаємо вже до болю знайомими іграшками та гірляндами.

2019-12-05

Cтиль модерн в інтер'єрі

Стиль модерн – це дизайн, в обстановці і декорі якого переважають природні матеріали, натуральні, «попелясті» кольори та м'які, округлі лінії.

2019-12-04

Цікаві ідеї оформлення будинку і квартири до нового року 2020 своїми руками

2020 й рік буде роком Пацюка, Білій і Сталевий. Виходячи з цього, можна сказати, що в оздобленні будинку на новорічні свята повинні переважати світлі і сріблясті кольори, як в оформленні інтер’єру, так і на ялинці, і при декорі новорічного столу.

2019-12-03

Як вибрати забудовника?

Перше, на що зверніть увагу – наявність недобудованих об'єктів. Якщо у забудовника заморожений хоч один проект – на репутації сміливо ставиться хрест.

2019-12-03

В Україні оренда паїв вдвічі дорожча, ніж у країнах ЄС

В Україні оренда земельних паїв щорічно дорожчає на 10%. За даними Держгеокадастра, минулого року вона в середньому склала 1613 грн/га.

2019-12-02

В Україні будується понад дві тисячі нових ЖК

В Україні будується понад дві тисячі житлових комплексів. Лідерами з будівництва нового житла залишаються Київ та область.

2019-11-29

Дизайн маленької кухні – першокласні ідеї інтер’єру

Маленькі кухні – типова проблема не тільки квартир, які дісталися з радянського часу, але і всіх типів бюджетного житла. Однак це не є перешкодою для облаштування функціональної зони готування і затишного простору для приготування їжі. Достатньо лише правильно вибрати дизайн маленької кухні.

2019-11-29

Втулки від туалетного паперу. Ось декілька геніальних ідей їх застосування

У цій статті ми зібрали для тебе кілька практичних застосувань. Наступного разу, перш ніж викинути втулку від туалетного паперу, спробуйте одну з наступних ідей.

2019-11-28