Івано-Франківськ Вулиця Мельника, 10

Про компанію:

Продаж ексклюзивних антикварних речей, меблів, елементів декору. Виготовлення виробів з натурального дерева. Продаж під замовлення спорядження для кінного спорту.

Елементи декору, меблі та інші вироби, представлені в «Антикварній крамниці», дозволяють наче зазирнути в інший світ, в минулі часи, відчути атмосферу давно минулих днів. 

Придбавши собі такий унікальний виріб ви наче доторкнетеся до тієї епохи, принесете у свій дім частинку історії. Особливо гарно антикварні речі виглядають в декорі тематичних ресторанів, кафе, готелів — вони доречні в різних стилях. А наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант, орієнтуючись на ваші смаки та вподобання.

«Антикварна крамниця» працює за такими напрямками:продаж антикварних виробів:антикварних меблів;предметів декору;картин;історичних речей;продаж виробів з натурального дерева:виготовляємо на індивідуальне замовлення столи, стільці, підставки, альтанки, барні стійки, ліжка;балконні рами, двері і вікна з натурального дерева;умеблювання інтер’єру;продаж столів з епоксидної смоли;продаж спорядження для кінного спорту світових фірм Ikonic, Epona, пропонуємо:спорядження та одяг;допомогу у процесі придбання коней (скакунів, рисаків, селекційних коней);сідла, підсідла, вуздечки, ковдри для коней, хлисти, каски та ін.;гарантійний ремонт.  


Переглядів: 149
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання