Івано-Франківськ Вулиця Василіянок, 15

Про компанію:

Поставка, монтаж та обслуговування ліфтів та ескалаторів. Ексклюзивний представник "Izamet" в Україні. Дилер Могильовліфтмаш. Імпорт та представництво інших закордонних та вітчизняних заводів виробників ліфтів на території України.

ПП «Спеціалізована ремонтно-будівельна компанія «Портал»» - це провідна будівельно-ліфтова компанія, що спеціалізується на встановленні ліфтового та ескалаторного обладнання на всій території України, зокрема й в Івано-Франківську.Ми здійснюємо широкий спектр послуг, таких як монтаж, демонтаж, пусконалагоджувальні роботи, модернізацію, ремонт та технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів. Ми також надаємо допомогу в реєстрації ліфтів в органах Держгірпромнагляду.

Пропонуємо якісні, надійні та комфортні в експлуатації  за доступними цінами ліфти. На всю продукцію, а також на роботи з встановлення надаємо гарантію.Наші клієнти – це як малі підприємства сімейного типу, так і великі підприємства всеукраїнського масштабу.

Ми завжди підтримуємо наші стандарти на високому рівні, щоб наша продукція приносила приємні враження і служила роками нашим клієнтам.Працюєм у всіх сегментах ліфтового обладнання - як у напрямну недорогих ліфтів для соціального житла, так і в преміум класі, з обладнанням європейських виробників, представником яких ми являємось.

Самостійно імпортуємо та розмитнюємо все обладнаня, що значно вплаває на конкурентність нашого обладнання. 

ПП СРБК "Портал" - є основним постачальником ліфтів та ескалаторів Izamet на території Україні.


Переглядів: 137
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання