Івано-Франківськ

Про компанію:

Широкий спектр клінінгових послуг. Хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів.

Надаємо широкий спектр клінінгових послуг:професійне прибирання після ремонту;генеральне прибирання офісів, квартир;миття плитки;хімчистка меблів, матраців, килимів;хімчистка салону автомобіля.Не витрачайте свій дорогоцінний час на прибирання! Краще почитайте книгу, проведіть час із сім’єю, зустріньтеся з друзями чи зробіть будь-яку іншу приємність. А «брудну роботу» довірте професіоналам.

Персонал нашої клінінгової компанії подбає про бездоганну чистоту у вашому домі, офісі, автомобілі, почистить «до блиску» ваш килим, «вдихне» свіжість у старі меблі чи матраци. Ми, неначе чарівники, швидко наводимо лад та робимо чистим те, до чого торкаємось.Чому ми?

Наші переваги:прибираємо дуже й дуже ретельно, адже відповідально ставимося до своєї роботи та цінуємо ваш вибір. Тому, якщо ви скористаєтеся нашими послугами, результат буде справді блискучим;використовуємо виключно безпечні, проте дуже й дуже ефективні засоби для миття, прибирання та чистки;цінуємо ваш та свій час і, звісно, поважаємо клієнтів.

Тому, замовлення виконуємо оперативно та в чітко погоджений із замовником час;у нас насправді низькі ціни на весь спектр послуг: чистота ще ніколи не була такою доступною!Насолоджуватися чистотою, не прикладаючи при цьому жодних зусиль? З нашою компанією це можливо! Довіртеся професіоналам…


Переглядів: 315
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання