Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 27а, офіс 2

Про компанію:

Післяремонтне і генеральне прибирання офісів, квартир, будинків, магазинів. Миття фасадів та вікон. Хімчистка. Клінінговий альпінізм.

У нашому житті так мало часу на дійсно потрібні речі. І не слід його витрачати на прибирання.Замість того проведіть час з близькими чи друзями, присвятіть час собі чи просто відпочиньте.

Клінінгова компанія «CleanZone» подбає про чистоту.Ми надаємо послуги:професійне прибирання після ремонту;прибирання офісів, магазинів, торгових центрів;генеральне прибирання;миття вікон будь якої важкості, можливо з залученням альпіністів;хімчистка меблів.

Ми використовуємо різні методи очистки поверхонь за допомогою професійних засобів та техніки. Тому користування послугами компанії «CleanZone»— це:Гарантія якості.

Ми працюємо — ви відпочиваєте. І вже за кілька годин будете вражені чистотою.Робота без вихідних.Наведемо чистоту в будь-який зручний для вас день і час.Професійна техніка.

Ми використовуємо техніку європейських виробників.Безпечна хімія.У нашій роботі лише сертифіковані хімічні засоби.Працюємо як з юридичними так і з фізичними особами.

Ми зробимо ваш простір кращим, бо він стане чистим. І ви повернетесь туди з хорошим настроєм, отримавши бажаний результат. 


Переглядів: 184
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання