Івано-Франківськ

Про компанію:

Клінінгові послуги. Продаж побутової хімії та обладнання для кафе, барів, ресторанів, медичних і лабораторних установ.

Питання підтримки належного рівня чистоти та гігієни важливе для приміщень різного призначення, особливо громадського використання. Сучасні засоби дозволяють ефективно та тривало забезпечувати належний рівень санітарної чистоти, протистоять розвитку та поширенню інфекційних захворювань, створюють атмосферу свіжості.

ТзОВ «Компанія Ліга ЛТД» спеціалізується на підборі ефективних рішень в забезпеченні питань гігієни. В цій галузі ми маємо значний успішний досвід роботи.

Пропонуємо товари провідних європейських виробників, які завоювали довіру споживачів у різних куточках світу — Celtex (Італія), Чікопі (Нідерланди), Дюпон (Люксембург) та Kimberly-Clark. Ці виробники використовують новітній світовий досвід та передові технології для створення своїх товарів.

Пропонуємо такі засоби:системи контролю за безпекою та якістю продуктів — аналіз ризиків та контрольні точки;одноразові засоби;товари для туалетів;засоби для протирання поверхонь та прибирання приміщень;засоби індивідуального захисту для працівників промислових підприємств та інше.

Ми забезпечуємо необхідними товарами лікарні та готелі, заклади громадського харчування, офіси та інші підприємства.«Компанія Ліга ЛТД» забезпечить необхідний рівень чистоти та гігієни.


Переглядів: 139
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання