Івано-Франківськ Вулиця Залізнична, 30

Про компанію:

Професійне прибирання після ремонту та будівництва. Хімчистка килимів та м'яких меблів. Миття вікон, вітрин, фасадів. Контрактне прибирання комерційних приміщень.

Щодня ми робимо світ кращим, прибираючи сміття та бруд майже у всіх закутках та містах України. Тисячі замовників, листів та дзвінків отримує щодня “Універсальний Прибиральник” та вирушає у подорож з кінцевим пунктом “Чистота”.Наша команда — це відповідальні, чемні та професійні клінінг-спеціалісти, які люблять свою роботу. Разом вони долають великі перешкоди, керуючись бажаннями клієнта. Незважаючи на те, що кожен з них окремо робить свою роботу, весь процес набуває дружньої обстановки.

Завдяки цінному досвіду та вмінням кожного з них Ви отримуєте ідеально чисте приміщення у зазначений термін.Клінінгова компанія “Універсальний Прибиральник” - це запорука вигідної та приємної співпраці з першої хвилини знайомства. Це — вигідний та надійний розподіл коштів. Це — гарантія якості та виконаних побажань.

З радістю обговоримо з Вами усі умови співробітництва та знайдемо вигідний компроміс у будь-якій ситуації. Чекаємо на Вас!

Здійснюємо прибирання офісних приміщень на постійній основі на необмежений термін! У весняно-літній період діє гнучка система знижок!!


Переглядів: 125
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання