Івано-Франківськ
www.facebook.com/francleanservice +380 507464838

Про компанію:

Прання килимів з доставкою. Чистка диванів, матраців, ковроліну, автосалонів. Видалення забруднень, запахів із застосуванням потужної техніки, професійних хімічних засобів американського і європейського виробництва. Еко-чистка паром. Озонування приміщень.

Прання килимів в цеху! Хімчистка м'яких меблів та ковроліну на місці у замовника.

Прання килимів в цеху з нашою доставкою. Килими проходять обезпилення, прання роторною машиною гіпоалергенними килимовими шампунями, полокання та віджим в центрифузі, сушіння в камері, фінішна обробка та вичісування.Професійна чистка диванів на дому, широкий спектр плямовивідників та хім засобів, сушка.Хімчистка ковроліну потужною технікою США за допомогою професійних миючих засобів, сушка.Чистка твердих підлог механічним способом.  Чистка парою.Детальна -хімчистка салону авто, детейлінг.

Для чистки ковроліну застосовується роторна машина та вдвічі потужніший за Karcher професійний американський екстрактор фірми EDIC.По завершенню робіт, за бажанням клієнта, проводиться примусова сушка  промисловим килимовим феном, те ж стосується диванів.В процесі чистки видаляються загальні забруднення, а завдяки широкій гаммі спеціалізованим хімічних засобів видаляються більшість плям (ті що не законсервовані) та специфічних забруднень, неприємні запахи, мікроби, кліщі та ін.

До ваших послуг безкоштовна попередня консультація, яка при цьому ні до чого вас не зобов'язує.Озонація приміщень: дезинфекція та усунення неприємних запахів в приміщеннях (після пожежі, прокурені, спорчені продукти, нові меблі, після ремонту) -озонацією. Вбиває бактерії, грибки, паразити, алергени.

Ми робимо ставку на експертність, якість та професіоналізм за помірну ціну! Сертифіковані майстри по всім видам робіт!


Переглядів: 195
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання