Івано-Франківськ Вулиця Симона Петлюри, 7Б

Про компанію:

Продаж та монтаж покрівельних матеріалів. Доставка по місту.

Обрати якісні, надійні, довговічні матеріали та конструкції для облаштування даху, вікон, для створення комфорту та стильного вигляду будівлі фахово допоможе ТОВ «Укрбудпостачмонтаж», головною спеціалізацією роботи якого є продаж та монтаж покрівельних матеріалів.Завдяки налагодженій співпраці з провідними виробниками підприємство надає можливість недорого купити якісні покрівельні матеріали та іншу продукцію для будівництва та ремонту.

Ми володіємо чималим досвідом роботи, вивчили потреби й запити клієнтів, чудово орієнтуємося в різноманітті цієї продукції та готові запропонувати оптимальні рішення і для великих компаній, і для окремих користувачів.

Асортимент товарів, які пропонує ТОВ «Укрбудпостачмонтаж», включає:металочерепицю;металопрофіль;бітумну черепицю;композитну черепицю;керамічну черепицю;цементно-пісчану черепицю;фальцеву покрівлю;сандвіч-панелі;мансардні вікна;матеріали для ізоляції;водостічні системи;засоби для утеплення приміщень;вентиляцію;блоки та ін.Сфера послуг підприємства включає:доставку продукції по місту;монтажно-будівельні роботи.  

Фахівці ТОВ «Укрбудпостачмонтаж» відмінно володіють практичними навичками, досвідом та забезпечать якісне виконання необхідного комплексу робіт на вашому об’єкті. Цінуєте якість — обирайте продукцію від ТОВ «Укрбудпостачмонтаж».


Переглядів: 163
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання