Івано-Франківськ с. Хриплин вул. Лісова, 17

Про компанію:

Утеплення будинків. Оренда та продаж будівельного риштування.

Утеплення будинків — важлива складова процесу будівництва чи ремонту, оскільки дозволяє зменшити витрати тепла, покращити шумоізоляцію, а отже, суттєво підвищити рівень комфорту в будинку. Сучасні матеріали для утеплення споруд виготовляються згідно зі строгими вимогами безпеки та якості, дозволяють надати споруді оригінального та стильного вигляду.

Звичайно, процес утеплення потребує не лише надійних матеріалів та професійних майстрів, також варто заздалегідь потурбуватися про надійне риштування.Підприємство «Фасад-ІФ» надає послуги фасадних робіт та утеплення будинків, а також, пропонує оренду риштування.

Ми працюємо якісно та відповідально, відмінно орієнтуємося в різноманітті сучасних матеріалів, використовуємо передові технології та методи роботи, консультуємо замовників та обов’язково прислухаємося до їхніх вимог і побажань.

У нас можна замовити надійне та якісне німецьке риштування, яке дозволить виконувати фасадні та інші роботи на висоті 9 поверху. Пропоноване нами риштування відповідає необхідним вимогам безпеки, зручне в монтажі та експлуатації.

Звертайтеся до «Фасад-ІФ», ми допоможемо зробити ваш будинок стильним та комфортним.  


Переглядів: 211
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання