Івано-Франківськ Вулиця Івасюка

Про компанію:

Продаж і монтаж покрівельних матеріалів (металочерепиця, металопрофіль, водостічні системи, дахові вікна). Утеплення дахів, фасадів, горищ. Сайдинг.

Надійний дах над головою — це не розкіш, а необхідність. Так, доволі важко уявити сучасне помешкання чи іншу споруду, де живуть, працюють або відпочивають люди без покрівлі. Захист від негоди, від вуличної пилюки та від багатьох інших негативних факторів, окраса будівлі та формування цілісного стильного дизайну — далеко невичерпний перелік функцій, які виконує покрівля.

Однак, щоб дах був справді добротним та виконував покладені на нього завдання, слід подбати про якісні покрівельні матеріали та знайти команду спеціалістів, які професійно виконають покрівельні роботи. І все це ви отримаєте, ставши клієнтом компанії «ДахБуд».Що пропонує клієнтам компанія «ДахБуд»?

До ваших послуг великий вибір:водостічних систем;дахових вікон;металопрофілю;металочерепиці;інших покрівельних матеріалів.Також, у нас працюють фахівці, які професійно та оперативно облаштують покрівлю у вашому домі чи в будівлі іншого типу.

Виконуємо покрівельні роботи «на відмінно».Чому компанія «ДахБуд» — ваш вірний помічник в облаштуванні даху? Наші переваги: Реалізуємо продукцію високої якості від перевірених виробників;Покрівельні роботи виконуємо бездоганно й швидко;У нас доступні ціни на весь спектр послуг та на весь товарний асортимент;Зручне місце розташування є додатковим бонусом: наш офіс розташований навпроти «Ельдорадо».


Переглядів: 112
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання