Івано-Франківськ Вулиця Максимовича, 15а

Про компанію:

Виробництва і монтаж зовнішніх фасадних матеріалів.

Фасад будівлі — це не тільки зовнішній вигляд, «одяг», будинки, але й «обличчя» його власника. Це те, як перехожі, або ваші гості бачать вас. Зустрічають як то кажуть «по одягу».

За допомогою фасадних матеріалів центр фасадних рішень «Nars» допоможе вам змінити вигляд будинку під ваші смаки й уподобання.Є багато різновидів фасаду, але вентильовані фасади набувають все більшої популярності не тільки серед власників приватних заміських будинків, але і при реставрації або капітальному ремонті громадських та промислових будівель, багатоквартирних будинків.

Ви можете придбати у нас не тільки різні фасадні панелі, фасадні плити, але і скористатись послугами проектування та монтажу.Багаторічний досвід робота, професійна команда спеціалістів, широкий асортимент якісної та сертифікованої продукції та помірні ціни — все це про центр фасадних рішень «Nars».

Послуги:виготовлення проектної, технічної документації та дизайну;проведення енергоаудиту;всі роботи по монтажу (в тому числі й демонтажу старих фасадів) вентильованих фасадів;виробництво фасадів, порізка та фрезерування фасадних конструкцій та матеріалів;продаж фасадних конструкцій та матеріалів, дизайнерських фасадів, підконстуркцій НВФ, систем сонцезахисту.


Переглядів: 127
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання