Івано-Франківськ Вулиця Максимовича, 15

Про компанію:

Продаж металочерепиці, водостічних систем, дахових вікон та утеплювачів.

Завод «Euro modul» пропонує широкий вибір покрівельних матеріалів, водостічних систем та дахових вікон. Наш персонал постійно оновлює асортимент нашої продукції, щоб мати змогу надавати нашим клієнтам великий вибір товарів відмінної якості та за чудовою ціною.

Ми є надійним та перевіреним вітчизняним підприємством, яке уже декілька років невпинно постачає продукцію відмінної якості.Продукція нашого магазину налічує:металочерепицю;профнастил;металевий сайдинг;мансардні вікна;водостічні системи;ізоляційні матеріали;комплектуючі та аксесуари.До аксесуарів та комплектуючих відносяться конькові планки, а також планки вітрозахисту та захисту підвіконня, жолоби та снігоуловлюючі.

Ми пропонуємо послугу виготовлення за індивідуальним замовленням. Наш персонал надасть усю необхідну інформацію щодо нашої продукції, допоможе обрати потрібний вам товар та надасть дружні поради щодо встановлення та правильної експлуатації продукції.

Наші переваги:привабливі ціни.заміри і доставка БЕЗКОШТОВНО! ГАРАНТІЯ!

На ринку більше 10 років.ввічливість та уважність;чесність та відповідальність;розуміння потреб клієнтів;широкий асортимент продукції;незмінна якість;надання фахових консультацій.


Переглядів: 134
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання