Івано-Франківськ Вулиця Старозамкова, 2

Про компанію:

Монтаж та утеплення дахів. Продаж покрівельних матеріалів.

Професійні та досвідчені спеціалісти «V.S.P. Дах» подбають, щоб ваша домівка була надійно захищеною та відповідала новітнім уявленням про комфорт, затишок та естетичну привабливість.

Ми запропонуємо сучасні варіанти та матеріали, дієві ідеї й корисні рішення, використовуючи при цьому свій чималий практичний досвід роботи у цій галузі. Здійснюємо продаж якісних товарів від провідних європейських брендів. А завдяки тому, що ми є офіційними представниками багатьох компаній-виробників, можемо пропонувати дуже вигідні ціни.Для наших клієнтів — заміри й доставка безкоштовні.

Працюємо за напрямками:облаштування покрівлі:металочерепиця;металопрофіль;керамічна черепиця;бітумна черепиця;композитна черепиця;вікна та драбини:мансардні вікна;сходи на горище;вихід на дах;металопластикові вікна;аксесуари для даху:підпокрівельні плівки;водостічні системи;покрівельні планки;вентиляційні виходи;аератори;снігозатримувачі;утеплювальні та інші матеріали:мінеральна вата;сайдинг;OSB плита;клінкерна цегла.

У «V.S.P. Дах» вам запропонують не лише детальні консультації й підбір матеріалів, а й виконають різноманітні роботи:монтажні роботи;утеплення мансард, горищ, фасадів будинків.


Переглядів: 175
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання