Івано-Франківськ Вулиця Військових Ветеранів, 10, офіс 8

Про компанію:

Утеплення будинків ековатою.

Ековата  (Юнізол)– це екологічно чистий продукт , представляє собою легкий і пухкий целюлозний матеріал сірого кольору, збагачений добавками антипіренів і антисептиків.

Для зручності використання і транспортування ековата формується в прямокутні стоси і запаковується в поліетилен. Завдяки своїм унікальним властивостям ековата є чудовим будівельним матеріалом для організації тепло- та звукоізоляції. Склад ековати: 81 % – целюлозні волокна; 12 % – антисептики (борна кислота); 7 % – антипірени (бура). Ековату можна застосовувати в якості теплоізоляції: будинків, дач, складів, ангарів; перекриттів котеджів і багатоповерхових будівель; конструкцій, які будуються; дахів, горищ та мансард; багатошарових стін; каркасних споруд; при ремонті і реконструкції вже експлуатованих будівель.

В якості звукоізоляційного матеріалу: в конструкціях перегородок; в конструкціях міжповерхових перекриттів ; в шумоглинаючій обробці стін , стель різних приміщень ; в якості звукопоглинаючої штукатурки «рідкі шпалери» в приміщеннях.


Переглядів: 126
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання