Івано-Франківськ Вулиця Островського, 29

Про компанію:

Утеплення методом напилення пінополіуретану житлових, нежитлових приміщень, об’єктів промисловості, інфраструктури, транспортних засобів, комунікацій. Гідроізоляція, хімічний захист, абразивний захист, антикорозійний захист методом напилення полісечовини.

Вас турбують кругленькі суми в квитанціях за опалення? Ви не відчуваєте тепла, за яке платите, адже воно просто «просочується» через вікна, двері та не утеплені стіни. А це «втікає» не тільки тепло, але й ваші гроші та комфорт. Тому ідеальним варіантом стануть сучасні методи енергозбереження з використанням пінополіуретану. Саме він підходить як для будівництва, так і як напилююча теплоізоляція.

Використання пінополіуретану для утеплення підвищує енергоефективність будь-якої споруди, і допомагає досягти відмінного мікроклімату в будинку, офісі, котеджі, а також на складі, в ангарі чи де завгодно ще. Ця технологія допоможе вам зберегти не тільки гроші, але і тепло.Переваги співпраці з нами:завдяки використанню високоякісної сировини, новітнього обладнання високого тиску та професійного підходу нам вдається здійснювати якісну та надійну ізоляцію завдяки методу напилення;ми обираємо тільки індивідуальний підхід, адже переконані, що кожен наш клієнт гідний якісно виконаного замовлення, правильного розрахунку послуг, грамотної консультації.

І ми зобов’язані це надати;застосування даного матеріалу дозволить вам отримати високоякісну тепло-, звуко-, гідро- і пароізоляцію одночасно та на довгі роки, так як даний матеріал є багатофункціональним;коефіцієнт теплопровідності пінополіуретану є найнижчим серед усіх відомих утеплювачів, а крім того, він наноситься безшовним шаром, тобто, монолітом. А це, в свою чергу, виключає можливість утворення так званих «містків холоду», охолоджуючих простір.

Також даний матеріал відрізняється високими показниками адгезії до будь-яких поверхонь і він найточнішим чином повторює будь-які геометричні форми, навіть якщо мова йде про складні перекриття. Використання утеплювачів іншого роду виключає можливість настільки чіткого повторення, що зменшує їх ефективність;відмінна якість сировини гарантує довгий термін експлуатації, близько 30 років, екологічну безпечність, не виділяє жодних токсинів, та безліч позитивних переваг;гарантія відмінної якості всіх виконаних нами робіт;ми здійснюємо утеплення (термоізоляцію) методом напилення пінополіуретану житлових та нежитлових приміщень, об’єктів промисловості та інфраструктури, транспортних засобів по Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Закарпатській областях та по всій території України;постійні клієнти отримують приємні бонуси у вигляді знижок;вигідна співпраця та лояльні, обґрунтовані ціни.

Послуги:утеплення мансард та горищ;утеплення підлог та перекриттів;утеплення стін та фасадів;утеплення балконів та лоджій;утеплення гаражів;утеплення фундаменту;утеплення ангарів і складів;термоізоляція цистерн, резервуарів і трубопроводів;термоізоляція холодильних камер;утеплення транспортних засобів;утеплення та гідроізоляція покрівель;утеплення саун.


Переглядів: 119
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання