Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 64
pk-dah.ibud.ua +380 665146537

Про компанію:

Продаж та монтаж покрівельних, фасадних, утеплюючих та енергозберігаючих матеріалів, камінів. Безкоштовні заміри, розрахунки та доставка.

Прикарпат Дах - Якісна та надійна покрівля для Вашого дому!Продаж та монтаж фасадних, покрівельних, енергозберігаючих та утеплюючих матеріалів. Звернувшись або зателефонувавши до нашого офісу ми з задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання. Наші фахівці безкоштовно проведуть розрахунки та заміри параметрів даху чи фасаду, організують доставку матеріалів, а при необхідності — підберуть кваліфіковану покрівельну бригаду.У нас ви можете придбати товар високої якості за лояльною ціною від провідних європейських брендів, перевірених роками.

Працюємо безпосередньо із заводами-виробниками.Діє гнучка система знижок для кожного клієнта.Серед нашої продукції, ви знайдете:композитну черепицю : Gererd (Нова Зеландія), Metrotile (Бельгія)бітумну черепицю: Icopal (Фінляндія), Каtepal (Фінляндія), IKO (Бельгія), AQUAIZOL (Україна)керамічну та натуральну черепицю: BRAAS(Німетчина), ONDO(Україна)металочерепицю: RUUKKI (Фінляндія), Rantech (Україна), ArcelorMital (Польща, Німетчина, Бельгія), Dongbu(корея), ThyssenKrupp (Німетчина),Тайл, SAAB (Швеція)водостічні системи (Struga, Profil)Софіт ( Docke, АйДахо, Asko)дахові (мансардні) вікна;ROTO (Німетчина), Fakro (Польща-Україна)сходи на горище; BukWood (Україна-Італія)утеплювачі; Rockwool (Польща) ,Технонікольгідро-пароізоляцію;Juta . Strotexканадський сайдинг; Mitten (Kанадa)вініловий сайдинг; Docke(Німетчина- Росія)цокольний сайдинг; Docke(Німетчина- Росія)фасадні панелі; RUUKKI (Фінляндія)камінні топки. KawMet (Польща)

Переваги співпраці з нами:попередня консультація та допомога у виборі оптимального матеріалу, виходячи з індивідуальних умов клієнта;безкоштовні заміри об’єкта й складання плану покрівлі, фасаду та інше;безкоштовний розрахунок необхідної кількості матеріалів;відповідальне ставлення до роботи;дотримання обіцяних термінів;організація доставки матеріалів на об’єкті;консультація безпосередньо на об’єкті;висока якість продукції.акційні пропозиції та знижки;підбір кваліфікованої покрівельної, фасадної бригади;гарантія якості від 5 до 50 років;гарантійне та післягарантійне обслуговування;«Прикарпат-Дах» гарантує тепло і затишок вашої оселі.Читати більше


Переглядів: 145
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання