Івано-Франківськ Вулиця Юності, 62Б, офіс 1;Івано-Франківськ Вулиця Автоливмашівська, 2а
fasad-pro.if.ua +380 951773002

Про компанію:

Офіційний дистриб'ютор ТМ "Ceresit". Продаж будівельних та фасадних матеріалів, утеплення фасадів.

Центр комплектації ТОВ «СтаніславБудПостач» — офіційний дистриб'ютор компанії «Хенкель Баутехнік Україна», пропонує товари ТМ Ceresit, TM Thomsit, TM Moment, TM Metylan на території України.

Працюємо з державною системою по утепленні (IQ energy та кредитування).За час свого існування підприємство «Хенкель Баутехнік (Україна)» стало лідером на ринку будматеріалів, а продукція торгової марки Ceresit, яку воно виробляє, користується заслуженим авторитетом серед будівельників-професіоналів.

На сьогодні «Хенкель Баутехнік (Україна)» — це новітні технічні виробництва, професійний науково-технічний супровід продукції, унікальна лабораторія контролю якості та розвитку, а також, широкий асортимент продукції. Ceresit (Церезіт) вже стало загальновживаною назвою клеїв для плитки, матеріалів для влаштування підлог, сумішей для гідроізоляційних робіт, систем матеріалів для теплоізоляції будівель, шпаклівок, штукатурок і монтажної піни.

Ceresit (Церезіт) пропонує системні рішення для наступних видів робіт:Матеріали для облицювання. Системи утеплення Ceresit.Гідроізоляція і гідрофобізація. Матеріали для підготовки поверхонь під обробку.штукатурки. Герметики та будівельна піна.Матеріали для влаштування підлог. Матеріали для анкерування. Матеріали для кладки.теплоізоляційні матеріали.Фарби. Матеріали для ремонту і відновлення бетонних і залізобетонних конструкцій. Добавки в розчини та бетони.Герметизуючі матеріали. Матеріали для захисту конструкцій. Монтажні теплоізоляційні піни та інші матеріали.


Переглядів: 199
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання