Івано-Франківськ

Про компанію:

Проектування, виготовлення та продаж антенних систем. Продаж деревоподрібнюючих машин, твердопаливних котлів, паливних брикетів. Металообробка.

Шукаєте якісне устаткування для свого підприємства? Потрібні сучасні антенні системи чи надійні металоконструкції? У цих ситуаціях, як і в багатьох інших, вам стане в пригоді підприємство ТДНТП «Промінь».

Впродовж тривалого часу ми створюємо першокласне обладнання та професійно надаємо широкий спектр послуг у різних сферах. Нас обирають сотні клієнтів з різних куточків України. Вони довіряють нам і рекомендують нас іншим.

Адже у нас відмінна репутація, чудовий персонал та висока якість продукції чи послуг.Що запропонуємо? Оперативно, професійно та якісно:Спроектуємо, розробимо, виготовимо:металоконструкції;машини для сухого очищення коренеплодів;машини для подрібнення деревини та відходів деревообробки та перетворення їх на технологічну щепу (стаціонарні, такі що генеруються із білоруськими тракторами МТЗ-80/82 чи іншими схожими машинками тощо);піскоструї;антенне устаткування з дзеркальними системами (обладнання побудоване на базі параболічних та похідних від них рефлекторів);опалювальне обладнання: твердопаливні котли (ТПК18, ТПК25), котли безколосникові тощо;безліч інших пристроїв, машин тощо.

Виконаємо роботи:токарно-фрезерні;зварювальні. Надамо послуги:плазмової різки;піскоструменевої чистки, зокрема й машинних дисків від фарби та іржі.Крім того, у нас є власний малярний цех, що дозволяє виконувати також широкий спектр малярних робіт.Чому ми?

Наші переваги:Ми професіонали своєї справи та виконуємо роботу «на відмінно»;Виконуємо замовлення чітко в обумовлені строки;Чуємо клієнта та враховуємо його побажання;У нас помірні ціни та відмінний сервіс.Досягайте успіху разом із ТДНТП «Промінь»!


Переглядів: 173
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання